ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Наметовий табір «Енерджайзер кемп» організовується на території національного парку

Велика Епоха

На території національного парку Бузький Гард організовується наметовий табір «Енерджайзер кемп». Табір з 1 по 14 липня 2016 року об'єднає людей для навчання, спілкування та захисту заповідних берегів Південного Бугу.

#img_center_nostream#Активісти, художники і дослідники поділяться своїми знаннями та вміннями з учасниками табору «Енерджайзер кемп» і разом заступляться за збереження давньої природи національного парку.

Бузький Гард — одне з рідкісних місць, де природа збереглася практично без змін за останні кількасот років. Каньйони, валуни та круті береги Бугу, залишилися такими, якими їх бачили ще запорожці. Подібних куточків в Україні стає все менше.

#img_center_nostream#Серед спікерів табору — активісти реанімаційного пакету реформ, громадської організації «Дивовижні», спільноти WWF, «Хати-Майстерні», некомерційної організації Greencubator, «Асоціації велосипедистів Києва», «Національного екологічного центру України», «Української молодіжної кліматичної асоціації» та «Екоклубу» з Рівного.

Крім майстер-класів та дискусій з фахівцями, в таборі буде організовано:

  • рафтинг-сплав порогами річки;
  • фотополювання;
  • арт-зону;
  • кулінарні майстер-класи;
  • перегляд фільмів;
  • командні ігри;
  • квест.

#img_center_nostream#Вітається організація майстер-класів та бажання поділитися своїми навичками з учасниками табору.

Організатори забезпечують:

— табірну інфраструктуру — душі та туалети, навіси, столи;

— триразове вегетаріанське харчування / можливість готувати самостійно;

— під'їзд від Первомайська або Южноукраїнська щоденним трансфером і раз на кілька днів з Києва, Миколаєва, Одеси;

— інструкцію, як дістатися до табору.
#img_center_nostream#
Щоб стати учасником табору, необхідно:

  • заповнити реєстраційну анкету учасника;
  • сплатити реєстраційний внесок 200 грн (для зареєстрованих учасників — на розрахунковий рахунок).

#img_center_nostream#Кемпінгове спорядження учасники організують самостійно. Можлива оренда обладнання (намети, спальники, каремати).

У таборі є 10 волонтерських місць і, в разі відсутності фінансової можливості, можна стати волонтером (волонтери не платять табірний внесок, їм забезпечується безкоштовне харчування).

Анкету волонтера потрібно заповнити до 9 червня 2016 року.

Контакти за тел: (066) 109-22-39 Олена Ангелова.

Email: [email protected]

Не всі можуть поїхати в табір, але є можливість взяти участь в міських акціях. У Києві, наприклад, стартувала акція «Посади дерево», а кожен охочий поліпшити щось у конкретному парку Києва може висловити свої побажання на сайті проекту «Паркоідея».

#img_center_nostream#На территории национального парка Бужский Гард организуется палаточный лагерь «Энерджайзер кемп». Лагерь с 1 по 14 июля 2016 года объединит людей для обучения, общения и защиты заповедных берегов Южного Буга.