ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві з'явилося перше електротаксі

Велика Епоха

У Києві з'явилася нова служба таксі на електромобілях, пише «Оксі-Таксі» на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Поки тільки 12 електрокарів Nissan Leaf будуть обслуговувати пасажирів, але компанія Oxygen Group до кінця року планує збільшити автопарк на кілька сотень машин.

Кожна поїздка на електротаксі в середньому запобігає викидам в атмосферу 5—6 кг вуглекислого газу.

«Питання збереження довкілля дуже важливе для всіх нас, і кожен може зробити свій невеликий внесок в його захист. Використання електромобілів замість звичних бензинових авто, які щодня спалюють неймовірну кількість кисню, — шлях, який обрали ми», — пишеться на сторінці «Оксі-Таксі».

Машини обладнано терміналами, таксометрами, мають у вільному користуванні планшет і робочий wi-fi. Крім того, пасажир сам зможе вибирати, яку музику слухати під час поїздки.

#img_center_nostream#Автомобіль можна замовити на будь-який час заздалегідь — на завтра, на два тижні вперед або до повернення з відпустки. Засновники обіцяють, що в будь-якому випадку автомобіль буде подано вчасно в чітко вказане місце, і час на виклик і очікування автомобіля витрачати не доведеться.

Вартість проїзду не буде нижчою, ніж в інших таксі тому, що кошти буде інвестовано в сервіс.

Зробити попереднє замовлення автомобіля і дізнатися ціну проїзду можна за телефоном: (044) 323-48-48.

Також для замовлення таксі передбачається запуск програми для мобільних пристроїв.

У планах компанії створити велику мережу суперсервісу не тільки в Києві, а й в інших великих містах.

Стрімко змінюється наш світ, і вже не тільки таксі, що працюють на електроенергії, з'являються в Україні, а й віконні жалюзі, які перетворюють сонячне світло на електрику, і навіть квітковий горщик, до якого можна увімкнути будь-який гаджет для підзарядки.