• Українські наряди в стилі «Тіні забутих предків»

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 5 травня 2016 року

Майстерня «Треті Півні» представила нові фотороботи, наповнені щирою любов'ю до української культури. На них жінки в давньому українському одязі і традиційних святкових вбраннях.

Майстерня «Треті Півні» зробила фотосесію жінок в давньому українському одязі з приватної колекції відомої української художниці і автора унікальних прикрас Роксоляни Шимчук. Як зазначається на сторінці Майстерні, ця колекція — справжній скарб для всіх українців і один з найдивовижніших приватних музеїв, які доводилося бачити.

Ще одну яскраву фотосесію від майстерні «Треті Півні» виконано за мотивами шедевра світового кіно «Тіні забутих предків». Фотографії передають неймовірний колорит гуцульського побуту початку ХХ століття.

19 травня майстерня «Треті Півні» приєднається до святкування Всесвітнього дня вишиванки у Львові. У цей день на центральній міській Площі Ринок просто неба буде представлено ​​фотоекспозицію вишиванок різних регіонів України. Фотографії будуть доповнюватися описом техніки вишивання від Роксоляни Шимчук.

Дивіться також образи українських красунь і фотосесію «Листи на фронт» від майстерні «Треті Півні».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...