• Створено інтерактивну мапу для Івано-Франківська: «Куди здати відходи»

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 17 травня 2016 року

«Велика Епоха» підготувала інтерактивну мапу «Куди здати відходи в Івано-Франківську». На мапі позначено пункти прийому вторсировини: склотари, макулатури, металобрухту, пластика, а також батарейок і люмінесцентних ламп. Її створено як частину всеукраїнської мапи з роздільного збору відходів.

Багато міст України, зокрема й Івано-Франківськ, переходять на роздільний збір сміття. Сортування і переробка сміття робить місто чистішим, а його жителів — свідомішими. На додаток до баків для роздільного збору сміття, в Івано-Франківську є звичні пункти прийому (наприклад, пластика, склотари, металобрухту).

Такі небезпечні відходи, як батарейки та люмінесцентні лампи, які не можна викидати, можна віднести до спеціалізованих пунктів, де їх буде правильно утилізовано. В Івано-Франківську налічується близько 40 пунктів прийому батарейок і всього один — енергоощадних ламп.

Якщо ви знаєте інші точки прийому різних видів відходів, ви можете запропонувати їх, натиснувши на мапі кнопку «Нове місце».

Раніше було підготовлено мапи для Харкова, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Полтави (повні), а також Херсона та Броварів (тільки по батарейках).

Як підтримати роздільний збір відходів у місті

1. Розділяйте відходи, не викидайте все в загальний смітник.

2. Діліться інформацією про нові пункти прийому різних видів відходів: залишайте адреси в коментарях до статті і натискайте кнопку на мапі «Нове місце».

3. Допоможіть у створенні списку місць, де приймають відходи в інших містах (крім тих, для яких мапу вже створено, — їх список можна подивитися на мапі у правому верхньому куті). Щоб допомогти нам створити мапу для нового міста, завантажте таблицю, заповніть її і надішліть на адресу info@epochtimes.com.ua. Попередньо зв'яжіться з нами, щоб уточнити, чи не зроблено ще мапу для цього міста.

4. Поділіться мапою з друзями та знайомими: натисніть на значок «соцмереж» у верхній частині мапи і виберіть одну із соцмереж, або натисніть «Вставити на сайт» (з'явиться html-код для вставки на ваш сайт).

Дізнайтеся також історію Новопокровки з організації роздільного збору та переробки сміття.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...