ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створено інтерактивну мапу для Івано-Франківська: «Куди здати відходи»

Велика Епоха

«Велика Епоха» підготувала інтерактивну мапу «Куди здати відходи в Івано-Франківську». На мапі позначено пункти прийому вторсировини: склотари, макулатури, металобрухту, пластика, а також батарейок і люмінесцентних ламп. Її створено як частину всеукраїнської мапи з роздільного збору відходів.

#img_center_nostream#Багато міст України, зокрема й Івано-Франківськ, переходять на роздільний збір сміття. Сортування і переробка сміття робить місто чистішим, а його жителів — свідомішими. На додаток до баків для роздільного збору сміття, в Івано-Франківську є звичні пункти прийому (наприклад, пластика, склотари, металобрухту).

Такі небезпечні відходи, як батарейки та люмінесцентні лампи, які не можна викидати, можна віднести до спеціалізованих пунктів, де їх буде правильно утилізовано. В Івано-Франківську налічується близько 40 пунктів прийому батарейок і всього один — енергоощадних ламп.

#img_center_nostream#Якщо ви знаєте інші точки прийому різних видів відходів, ви можете запропонувати їх, натиснувши на мапі кнопку «Нове місце».

Раніше було підготовлено мапи для Харкова, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Полтави (повні), а також Херсона та Броварів (тільки по батарейках).

Як підтримати роздільний збір відходів у місті

1. Розділяйте відходи, не викидайте все в загальний смітник.

2. Діліться інформацією про нові пункти прийому різних видів відходів: залишайте адреси в коментарях до статті і натискайте кнопку на мапі «Нове місце».

#img_center_nostream#

3. Допоможіть у створенні списку місць, де приймають відходи в інших містах (крім тих, для яких мапу вже створено, — їх список можна подивитися на мапі у правому верхньому куті). Щоб допомогти нам створити мапу для нового міста, завантажте таблицю, заповніть її і надішліть на адресу [email protected]. Попередньо зв'яжіться з нами, щоб уточнити, чи не зроблено ще мапу для цього міста.

4. Поділіться мапою з друзями та знайомими: натисніть на значок «соцмереж» у верхній частині мапи і виберіть одну із соцмереж, або натисніть «Вставити на сайт» (з'явиться html-код для вставки на ваш сайт).

Дізнайтеся також історію Новопокровки з організації роздільного збору та переробки сміття.