ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Про справжнє сімейне щастя можна дізнатися на фестивалі мам

Велика Епоха

У Києві 21 травня пройде фестиваль мам, де кожна зможе знайти щось, щоб стати ще кращою, дізнатися щось нове і зануритися в світ справжнього сімейного щастя, пишеться на сайті події.

#img_center_nostream#Це вже третій фестиваль мам, який проходить у Києві.

У програмі фестивалю цього року:

  • майстер-класи та лекції, де можна познайомитися з кращими програмами відомих і щасливих успішних батьків, педагогів і психологів;
  • простір краси та стилю, де пройдуть корисні лекції та майстер-класи з іміджу і краси для жінок;
  • ярмарок та їжа на свіжому повітрі, де можна купити корисну їжу і незвичайні товари для мам і дітей;
  • розваги для дітей і концертна програма, що включають майстер-класи, ігри, розваги від аніматорів та безліч різних конкурсів і призів;
  • простір для тат облаштовано м'якими пуфами, тут можна випити прохолодні напої, пограти в настільні ігри та багато іншого;
  • місце зустрічі #instamam — «Інстаграм» збирає друзів на чаювання. Всіх відвідувачів чекають цікаві історії #instamam з виховання їхніх діток.

Організатори обіцяють нові ідеї та знайомства, справжні веселощі, шопінг із задоволенням, вікенд з користю, корисні «фішки», зручну парковку, гарячу і міцну каву, зручні місця.

На учасників чекають 500 подарунків на суму понад 200 тис. гривень.

Головні спікери фестивалю — це щасливі батьки зі світу бізнесу, психології та здоров'я, які на власному прикладі покажуть, як досягти гармонії в родині, впоратися з труднощами та домогтися успіху не на шкоду сімейному житті.

Детальніше про спікерів та лекціях можна дізнатися на сайті denmam.com.

Отримати квиток безкоштовно або оформити партнерську заявку можна тут.

Місце проведення: Нивки-хол, пр. Перемоги, 84 (м. Нивки).

Час: з 10:00 до 20:00.

Телефон: (067) 473-242-24, (050) 279-79-53.

Для киян, діти у яких старше, цікавим буде перший космічний фестиваль України «Автостопом по галактиці», а для молоді — наметовий табір «Енерджайзер кемп» може стати хорошою школою життя.