ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Дніпропетровську проходить виставка про боротьбу між добром і злом

Велика Епоха

У Дніпропетровській філармонії розпочала свою роботу міжнародна художня виставка «The Art of Zhen Shan Ren» (Мистецтво Істини, Доброти, Терпіння). Художники в сюжетах картин розповідають про пошуки справжнього призначення людського життя, боротьбу між Добром і Злом.

#img_center_nostream#Експозиція триватиме до 19 квітня.

«Прийміть найкращі слова вдячності за цікаву, зворушливу експозицію. Теми добра і зла, світла і тьми ніколи не залишають байдужими. Мистецтво Сходу несподівано стало близьким і зрозумілим», — каже Ірина Лень, яка побувала на цій виставці, яка у вересні минулого року проходила в Запоріжжі.

Картини художників написано в стилі Новий ренесанс і лише кілька з них в традиційній китайській манері. В експозицію включено репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії — всього 40 картин.

Долі митців, їхня професійна майстерність та стилі різні, але всіх їх об'єднує одне: в якийсь період свого життя вони познайомилися з древньою системою вдосконалення Фалунь Дафа. Це змінило їхнє життя, і вдосконалення за принципом Істина-Доброта-Терпіння стало сенсом життя.

На думку художників, що лежить в основі створення картини, те і пробуджує в людині його добру або злу сторону. Тому внутрішній зміст картин, а саме заклик до співчуття, терпіння і справедливості, робить їх справжнім скарбом для людей.

Кожна картина — це ціла історія, частина життя художника, те, що йому довелося пережити особисто або стати свідком події.

Чимало картин розповідають про те, як жорстоко компартія Китає переслідує послідовників Фалунь Дафа. Деякі з митців особисто на собі пережили це переслідування до того, як емігрували з Китаю.

Виставка проходить більш ніж у 50 країнах і 850 містах світу. В Україні вона експонувалася в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Сімферополі, Рівному, Львові, Вінниці, Харкові, Миколаєві, Запоріжжі.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпропетровськ, вул. Воскресенська, 6.

Режим роботи: 11:00—19:00, щодня без вихідних.

Контакти:

• (095) 335-92-62, Олександра Гончаренко;

• (066) 899-48-53, Людмила Орел.

Репортаж про виставку в Краматорську (2015 рік):