• В Дубаї з'явиться найбільший у світі завод з переробки токсичних відходів

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Четвер, 4 травня 2017 року

В ОАЕ відкриється найбільший у світі завод з переробки відходів і насамперед електронного сміття, акумуляторів і кондиціонерів. Цей завод допоможе ліквідувати багато видів токсичних і потенційно небезпечних відходів та захистити від забруднення воду, яку використовують фермери.

Будівництво заводу планується на території Dubai Industrial Park площею 2,1 гектарів. Він стане найбільшим підприємством з утилізації, здатним щорічно переробляти близько 40 тисяч тонн відходів електроніки, повідомляє The National UAE.

В іншому випадку це сміття може бути незаконно продане за кордон або викинуте на місцеве звалище, що завдасть шкоди навколишньому середовищу.

Друковані плати, що містять такі метали, як миш'як, кадмій, свинець і ртуть, розкладаються на звалищах, виділяючи канцерогенні токсини, які просочуються в ґрунт і підземний водоносний горизонт ґрунту. Ці токсини можуть проникати в їжу і викликати проблеми зі здоров'ям. Значна частина води, використовуваної ОАЕ для поливу врожаю, надходить з підземних джерел води, які можуть бути забруднені через неправильно утилізовану електронну техніку.

Проект будівництва представила Enviroserve UAE, що спеціалізується на питаннях екологічно безпечної утилізації відходів.

«Наша нова комплексна переробна установка стане справжнім поворотним моментом в області переробки електронних і спеціалізованих відходів у Дубаї і ширше — в регіоні Близького Сходу. Ми будемо використовувати швейцарську технологію для електронних відходів із нульовим рівнем викидів в атмосферу і нульовим впливом на землю», — сказав Стюарт Флемінг, виконавчий директор групи Enviroserve в ОАЕ.

По всій будівлі заводу будуть встановлені фотоелектричні панелі для максимального використання в роботі енергії сонця. Завод перероблятиме споживчу електроніку, а також промислові прилади і військову техніку, включаючи спеціалізовані відходи, такі як лампи і аерозольні балони.

Центр також буде єдиним спецпідприємством зі зворотним отриманням холодагентів в ОАЕ.

«У DIP ми рішуче підтримуємо екологічно безпечні рішення в рамках наших стратегічних зобов'язань з просування сталого виробництва та соціально-відповідальної практики. Ми впевнені, що цей проект стане ініціатором розвитку стійкого ринку електронного управління відходами в регіоні», — сказав Абдулла Белхул, виконавчий директор Dubai Wholesale City, що входить до складу парку.

Відкриття заводу заплановано на кінець цього року. Вартість такого заводу оцінюється в $32 мільйона.

Переробка електронних відходів вкрай важлива і для України. Приносьте відпрацьовану електронну техніку до пунктів прийому, вона не повинна потрапляти на загальні звалища!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...