• Майстриня з Івано-Франківська створює красиві прикраси зі сміття

  • Дина Матвиенко | Велика Епоха
    Вівторок, 2 травня 2017 року

Майстриня з Івано-Франківська створює прикраси, картини та сумки з неорганічного сміття — пластика. Цим вона привертає увагу городян до проблеми сортування відходів.

Майстриня з Івано-Франківська створює прикраси, картини та сумки з неорганічного сміття — пластика. Цим вона привертає увагу городян до проблеми сортування відходів.

Деякий час тому Наталія Малькова зацікавилася темою неорганічних відходів, які не розкладаються в природі або розкладаються дуже довго. Вона вирішила перейти до роздільного збору відходів, розповідає 0342.ua.

«Я ввела у себе в родині правила сортування сміття і відмовилася від поліетиленових пакетів, а згодом почала виготовляти прикраси, сумки, потім картини з упаковок, які залишалися після годування дитини сирками й іншими молочними продуктами», — каже Наталя.

Зараз майстриня працює тільки з матеріалами, що не переробляють. У неї нічого не пропадає: наприклад, пляшки з-під молока, дно від сирних ємностей — відмінний матеріал для фактури, а тканину для своїх робіт Наталя купує в секонд-хенді і використовує непотрібні речі в будинку: краватки, хустки, ґудзики.

Але робити з хобі бізнес майстриня поки не поспішає і говорить: «Багато аксесуарів і сумок замовили подруги. Однак на даний момент планую ділитися знаннями з тими, хто цього потребує».

Днями Наталія провела в обласній бібліотеці перший майстер-клас із виготовлення прикраси з пластикових баночок. На це незвичайне заняття прийшло близько 50 людей. Ще один майстер-клас пройде у травні.

Такі заходи планують проводити у бібліотеці постійно в рамках проекту «Ідейні. Творчі. Ініціативні».

Багато речей можна використовувати багаторазово та з користю!

До прикладу, майстри з Кенії створюють яскраві іграшки зі старих капців і в'єтнамок. Цікаві речі для дому та аксесуари можна зробити і зі старої футболки або непотрібних светрів.непотрібних светрів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...