ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Надія на виживання: суспільство вимагає зупинити чорних трансплантологів

Велика Епоха

Люди з усього світу звернулися в Білий дім до президента США з проханням допомогти припинити практику примусового вилучення органів у людей в Китаї. Всього за 2 дні ПЕТИЦІЯ зібрала майже 6 тис. підписів.

#img_center_nostream#

Петиція до Білого дому була створена на початку квітня, напередодні зустрічі президента США Дональда Трампа з генеральним секретарем ЦК КПК Сі Цзіньпіном. Вона закликає зупинити примусовий відбір органів у послідовників мирної духовної практики Фалуньгун та інших в'язнів сумління в Китаї.

У 1999 році тогочасний лідер комуністичної партії Цзян Цземінь розпочав репресії практикуючих Фалуньгун, які тривають і понині.

Послідовників Фалуньгун укладають в психіатричні лікарні, в'язниці, виправні табори для «перевиховання». У лікарнях їм вводять невідомі психотропні засоби, після яких здорові люди відчувають галюцинації та стають несамовитими. Тортури, яким піддаються люди в центрах ув'язнення, майже не залишають надій на виживання. У цих в'язницях гинуть сотні людей, і це ще не все.

За словами дослідників, сотні тисяч прихильників Фалуньгун, які перебувають в ув'язненні, стають жертвами примусового вилучення органів — це найжорстокіший злочин у світі.

Колишній держсекретар Канади і член парламенту Девід Кілгур, адвокат з прав людини Девід Мейтас і журналіст Етан Гутман підготували 700-сторінкову доповідь, опубліковану в червні минулого року. Згідно неї, в період із 2000 до 2015 року в КНР було проведено від 60 тис. до 100 тис. незаконних трансплантацій. Жертвами цих злочинів є в основному послідовники Фалуньгун.

У всіх країнах світу період очікування реципієнтами відповідного донорського органу може тривати від року і довше, в Китаї ж, де дуже розвинений трансплантаційний туризм, очікування триває кілька днів або навіть годин. Органи отримують у результаті вбивства людей. У Китаї лютує «чорна трансплантологія».

Міжнародний правозахисник, адвокат Девід Мейтас, який займається розслідуванням цього злочину, сказав, що Китай бере участь в масовому вбивстві невинних людей.

Якщо до 5 травня петиція збере 100 тис. підписів, Білий дім зобов'язаний дати відповідь.

«Чорну трансплантологію», яка відбувається зараз в Китаї, необхідно зупинити. Цивілізований світ повинен протистояти цьому, вимагати покласти край превеликому злочину століття.

США завжди виступали за права людини, але це не єдина країна, яка засуджує геноцид, що проводиться Китаєм. У той час, як світова громадськість серйозно розслідує та висвітлює цю проблему, кожна людина, незалежно від віросповідання, соціального статусу та світогляду може віддати свій голос, щоб сприяти припиненню цих злочинів.

Підписати петицію може кожна людина старше 13 років, незалежно від національності або громадянства.

Як підписати петицію

Для підпису петиції не потрібно реєструватися, достатньо заповнити три поля праворуч на сайті:

• Ім'я (First Name)

• Прізвище (Last Name)

• Email

Після заповнення полів натисніть Sign Now.

Важливо: на вказану адресу електронної пошти ви отримаєте повідомлення від Білого дому, де буде дано посилання, за яким потрібно перейти, щоб підтвердити свою електронну пошту і підпис. Без цього підтвердження підпис не буде зараховано.

Будь ласка, підпишіть петицію і поділіться цим посиланням з іншими.