• Зробимо Україну чистою разом! Масштабна всеукраїнська акція

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Четвер, 27 квітня 2017 року

В останні дні квітня громадська організація Let's do it, Ukraine проведе всеукраїнську акцію — прибирання у всіх містах України. «Зробимо Україну чистою разом!» — закликають організатори акції.

ГО Let's do it, Ukraine регулярно проводить акції з прибирання та благоустрою територій та зелених зон міст. І з кожним разом до цієї справи підключається все більше небайдужих людей. Так, за підрахунками, 2 роки тому в акції взяли участь 500 тис. людей, у минулому році — понад 700 тис., а в цьому році, за очікуваннями, буде 5 млн українців.

29 квітня 2017 року о 10.00 відбудеться чергова екоакція на всій території України.

Під час акції волонтери та добровольці (громадяни, люди з громадських організацій, комерційних компаній, співробітники держпідприємств) прибиратимуть свої міста та сортуватимуть відходи.

Як взяти участь:

1. Зареєструйтеся тут.

2. Виберіть найближчу локацію.

3. Не забудьте взяти потрібний інвентар.

Приєднатися до прибирання також допоможуть:

http://LDU.com.ua

https://vk.com/ldueco

https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco

З квітня діє мобільний додаток для волонтерів «Let's do it, Ukraine».

Мета цього проекту — створити культуру дбайливого ставлення до природи, правильного поводження з відходами, що гарантує зникнення стихійних звалищ і перехід на 100% переробку відходів у країні.

Сортувати свої побутові відходи замість того, щоб викидати все в один контейнер, — це те, чому можна швидко навчитися і застосовувати цю корисну звичку в повсякденному житті. Так роблять уже багато українців.

Куди здати відсортовану вторсировину — підкаже інтерактивна мапа від «Великої Епохи».

Жителі селища в Харківській області проводять місцеві акції з прибирання території і розповідають школярам на спеціальних уроках про сортування відходів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...