• Як прибирати сміття організовано: створено мобільний додаток для волонтерів

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 14 березня 2017 року

Українські екоактивісти розробили мобільний додаток, який допоможе організовано вирішувати питання прибирання території міста. Додаток Let's do it, Ukraine дозволяє всім волонтерам приєднатися до майбутньої акції або самим додати локацію для прибирання.

Розробником програми стала компанія GoIT — партнер ініціативи Let's do it, Ukraine, яка представила його на «Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку». Про це йдеться у відеосюжеті каналу «Громадський простір».

Додаток має дві функції. За допомогою першої можна зареєструватися для участі в запланованому прибиранні. Друга — створити локацію для прибирання.

Президент ГО Let's do it, Ukraine Юлія Мархель розповіла, що скільки б координаторів і волонтерів не було в Центральному штабі, цього все одно недостатньо. На основних пунктах перебуває близько 450 волонтерів. Ще є ті, хто просто готовий взяти участь в акції з прибирання. І таких людей багато по всій Україні. Але погана координація призводить до того, що ефективність роботи знижується. Завдяки новому додатку ці проблеми можна вирішити.

Наприклад, не доведеться дзвонити в головний офіс. Після реєстрації в додатку вся інформація буде перед очима і доступна у будь-який час. Між локальними групами контакти об'єднуються і відразу відкриваються.

У додатку будуть відзначені пункти, куди можна принести відсортоване сміття: пластик, папір, скло, батарейки, ганчір'я, поліетилен. Досить вибрати тип відходів, і відкриються всі дані найближчого приймального пункту: адреса, режим роботи тощо.

Зареєстрований користувач зможе самостійно нанести на мапу певний пункт прийому відходів.

«У нас є активісти, які проводять прибирання та об'єднують людей цілий рік. Додаток буде працювати весь рік, і найкрутіші активісти будуть нагороджені призами», — зазначила Юлія.

Незабаром додаток Let's do it, Ukraine з'явиться у вільному доступі на App Store.

Також простіше орієнтуватися в діючих пунктах прийому відходів допоможе інтерактивна мапа від «Великої Епохи»:

Вибирайте місто — і вся потрібна інформація перед вами!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...