Вівторок, Жов 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Португальський архітектор створив модульну систему Gomos System: житлові будинки за 3 дні (ФОТО)

Вівторок, 28 липня 2020 року

Португальський архітектор Samuel Gonclaves створив модульну систему Gomos System, яка дозволяє будувати житлові будинки всього за 3 дні й просто на обраному місці. Модулі підходять для різних типів місцевості і умов, їх можна використовувати індивідуально або об'єднувати, щоб отримати багатокімнатну квартиру.

Модульна архітектура Gomos — це бізнес-проект і науково-дослідна розробка, яка була запущена за фінансової підтримки 18 місцевих компаній, повідомляє New Аtlas.

Цей прийом є дуже гнучким у плані дизайну: будинок Gomos може бути як великим, так і маленьким, в залежності від кількості вибраних модулів та їхнього взаємного розташування. Крім цього, власник такого будинку може спочатку встановити один модуль Gomos, а згодом розширити будинок, додаючи додаткові модулі.

Індивідуальний модуль має габарити 2,35 м по ширині й 5,9 м по глибині. Він поставляється з повним зовнішнім фасадом, внутрішнім опорядженням, підлогою, ізоляцією, вікнами, дверима, водопровідними та електричними об'єктами. Модуль має 2 бічні скляні стіни з рядом мансардних вікон, завдяки чому в будинок може проникати багато природного світла і повітря. Для Gomos також є можливість додавання сонячних панелей.

Процес створення будинку Gomos складається з 4 етапів: спочатку створюється модуль з бетону, потім влаштовується його внутрішнє і зовнішн опорядження, після чого його перевозять на потрібне місце і монтують на заздалегідь підготовлений фундамент.

Системи Gomos задовольняють всім чинним нормам законодавства і можуть використовуватися як постійне житло.

Вартість таких будинків починається з $55 тис., в залежності від функцій, обраних клієнтом, і замовленого наповнення.

Відомий архітектор Майкл Рейндольдс розробив технологію створення суперекологічного будинку з відпрацьованих матеріалів. Вже понад 35 років він і його послідовники навчають людей будувати автономні будинки, які «виробляють» воду, тепло та їжу.

Comments   

загрузка...