• Як економити електроенергію за допомогою сенсорів Ecoismе

  • Майя Веточкина | Велика Епоха
    Четвер, 19 січня 2017 року
 

Український стартап Ecoismе починає приймати замовлення на сенсори власного виробництва для «розумного» будинку. Їхні контролери підходять для всіх типів лічильників і мереж, вони допоможуть розрахувати, скільки витрачається електроенергії і навчать економити.

Контролер для смарт-будинку складається з датчиків, які збирають дані споживання енергії всіма домашніми приладами. Отримана таким чином статистика підказує господареві, як економити ресурси.

На сьогодні розроблено 2 види контролерів Ecoisme: для будинків, в яких є фотоелектричні панелі, і для тих, де їх немає. Обидва варіанти датчиків розпізнають пристрої та надають інформацію про використання електроенергії. При цьому Ecoisme для фотоелектричних панелей додатково:

• вказує, яка енергія використовується наразі: з мережі або від сонячної панелі;

• вказує вартість електроенергії;

• попереджає про закінчення використання електроенергії від сонця.

Ecoisme поєднується майже з усіма видами інверторів напруги.

Як показали тестування, Ecoisme добре працює за 220 В (50 Гц) і 110 В (60 Гц). Прилад перевірявся у різних умовах (Європа, Америка) з різними типами лічильників і мереж.

Отримані позитивні результати дозволили учасникам стартапу оголосити про запуск прийому попередніх замовлень, що було оголошено на виставці споживчої електроніки CES, повідомляє Аin.

Замовлення Ecoisme можна зробити на офіційній сторінці проекту.

Для замовлень через сайт ціна знижена: ціна сенсорів вартістю $300 за попереднім продажем знижена до $200, а сенсорів за $400 — до $300.

Що стосується більш масштабного виробництва, то наразі Ecoisme вже на останньому кроці підготовки.

Для розрахунку електроенергії, яку споживають побутові прилади, і суми щомісячних витрат, можна скористатися й іншою розробкою — мобільним калькулятором Plugmee. Його створили винахідники з Дніпра.

Ще одна цікава новинка, представлена ​​на виставці споживчої електроніки CES, — автомобіль-безпілотник від Hyundai, який стає частиною будинку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...