• Розроблено мобільний додаток, що розраховує щомісячні витрати на електрику

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 15 вересня 2016 року

Команда з Дніпра розробила додаток для розрахунку витрат на електроенергію. Тепер за допомогою мобільного калькулятора можна дізнатися, скільки електроенергії споживають побутові прилади, і яка буде сума щомісячних витрат на електрику. Все це допоможе оптимізувати власні витрати та почати економити.

Розробники цього корисного додатка — команда стартапу Plugmee, повідомляє Аin.ua. Мобільний калькулятор Plugmee значно полегшує завдання розрахунку житлово-комунальних послуг. Він показує, у скільки обходяться побутові прилади і яка буде сума щомісячних витрат на електрику за новими тарифами в кінці місяця.

«У зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, у багатьох українців у момент, коли вони отримають нові рахунки, ймовірно, виникне здивування. Наш додаток допоможе відповісти на питання, яким чином виникла така сума. Розуміння того, як формується рахунок за щомісячне користування електроенергією, дозволить вам оптимізувати власні витрати та почати економити», — каже голова Plugmee Денис Білозір.

Калькулятор — одна з функцій платформи для управління будинком, над якою працює команда. Це контролер Plugmee і набір бездротових датчиків, які аналізують і контролюють всі прилади в будинку.

«Основне рішення — hardware-контролер і систему розумних датчиків — ми плануємо запустити ближче до кінця осені. Але вже зараз можна встановити додаток і почати оптимізувати свої витрати на комунальні послуги», — пояснив Денис Білозір.

Як працює програма

Користувач, який не має системи розумних датчиків Plugmee, заходить в демо-акаунт і отримує доступ до загальної панелі квартири. В цьому режимі показники панелі будуть встановлені автоматично. На бічній панелі програми потрібно вибрати функцію «калькулятор» і додати всі використовувані побутові прилади та встановити середній час їх використання протягом дня.

Plugmee підрахує кількість електроенергії, витраченої кожним приладом. І з урахуванням останніх даних про тарифи на комунальні послуги, він розраховує щомісячну суму до оплати. Також додаток покаже, який з використовуваних електроприладів споживає найбільше енергії. Це дозволить користувачеві оптимізувати його роботу в майбутньому.

Додаток поки доступний тільки для платформи Android. Функціональність платформи істотно розшириться після випуску апаратної складової: через датчики користувачі зможуть повністю контролювати свій будинок, а також отримувати повідомлення про події та керувати усім за допомогою смартфону.

Раніше «Велика Епоха» розповідала, як правильно вибрати газовий лічильник для квартири або будинку.
 


Онлайн-обменник UkrWM допоможе швидко поповнити титульні знаки вебмані (WMZ, WMU, WMR), а також обміняти вебмані на знаки інших платіжних систем, проконсультує, як поповнити і вивести кошти з інших систем інтернет-платежів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...