• Секрети приготування найкорисніших фіточаїв

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 14 вересня 2016 року

Трав'яний чай — ароматний і смачний. Цей напій здавна використовувався в фітотерапії як засіб для профілактики і лікування багатьох захворювань. Про види фіточаїв і секрети їх застосування, а також про те, як приготувати цілющий трав'яний чай — читайте у цій статті.

Відкриття лікувальних властивостей і культура споживання трав'яних чаїв сягає своїм корінням в далеке минуле. У гомеопатії, фітотерапії та фармацевтичній історії багатьох країн є досвід лікування різних захворювань за допомогою трав.

Користь, ароматичні та смакові властивості трав'яного напою нічим не поступаються традиційному чорному і зеленому чаю, а іноді навіть перевершують їх.

Чому трав'яний чай корисніший за звичайний? По-перше, він не містить кофеїну, який впливає на серцево-судинну систему та органи дихання, а за деяких захворювань протипоказаний. По-друге, він не містить таніну. Танін може викликати як дратівливість, запальність, так і сонливість.

Широкий спектр лікувальної дії трав'яних чаїв

Фіточаї мають широкий спектр цілющої дії:

  • Заспокійливі. Допомагають справитися з безсонням, стресом або неврозом. Рослини: собача кропива, м'ята, валеріана та ін.
  • Вітамінні. Зміцнюють імунітет, відмінно замінюють штучні вітамінно-мінеральні комплекси. Рослини: календула, шипшина, буркун та ін.
  • Охолоджувальні. Допомагають за перегріву організму, сонячному ударі, сильної спраги. Рослини: листя малини і брусниці, меліса і ін.
  • Потогінні і зігрівальні. Такий трав'яний чай знижує температуру за грипу та ГРЗ. Рослини: листя малини, квіти липи, материнка і ін.
  • Лікувальні — альтернатива таблеткам та іншим синтетичним засобам.

Як приготувати фіточай

Для приготування трав'яних чаїв використовують стебла, квітки, коріння або плоди рослин. Кращий посуд для заварювання або настоювання — не металевий: скло або кераміка. У деяких випадках можна використовувати термос. Він допомагає довше зберегти смакові властивості чаю. Крім того, якщо для настоювання у звичайному посуді необхідно не менше 2—3 год., то для термоса — 20—30 хв.

Перевірені рецепти трав'яних чаїв

Рецепт №1. Трав'яний чай для зниження температури при застуді та грипі.

Склад: по 1 ч.л. материнки і листя малини.

Приготування: суміш трав залийте 1 склянкою окропу. Дайте настоятися 10—15 хв, злегка остудіть. Пийте теплий настій по 1/2 склянки кожні 30 хв.

Рецепт №2. При болю в серці та гіпертонії.

Склад: 1 ч.л. календули, 1 ч.л. собачої кропиви, 1/2 ч.л. материнки, 1/2 ч.л. омели білої.

Приготування: суміш трав залийте 2 склянками гарячої води (не окропу!). Дайте настоятися і пийте охолодженим по 1/2 склянки 2—3 рази на день.

Рецепт №3. При бронхіальній астмі або хронічному бронхіті.

Склад: 1 ч.л. листя евкаліпта кулястого, 1 ст.л. ісландського моху, 1 ч.л. листя подорожника великого.

Примітка: Ісландський мох — унікальний природний антибіотик. Але якщо ви страждаєте від шлункових кольок або жовчнокам'яної хвороби, будьте обережні — водний екстракт моху може викликати загострення.

Приготування: прокип'ятіть мох в 0,5 л води не менш як 10 хв. Це допоможе трохи зменшити його гіркоту. Додайте подорожник та евкаліпт і настоюйте в теплому місці не менш як 30 хв. Приймайте щодня не менш як 2 склянки настою.

За матеріалами Еcology.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...