Понеділок, Бер 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Новий онлайн-калькулятор допоможе розрахувати ефективність сонячних батарей

Середа, 13 липня 2016 року
Epoch Times | Алiна Танько

В останні роки все більше людей замислюються про установку сонячних панелей як альтернативне джерело енергії. Онлайн-калькулятор сонячної електростанції покаже ефективність роботи системи модулів, залежно від зазначених вами параметрів.

Фото: ricketyus/flickr.com. Ліцензія: creativecommons.org/licenses/by/2.0
Ефективність використання альтернативних джерел енергії залежить від багатьох факторів. Тому перш, ніж зважитися на установку сонячних панелей на даху свого будинку, необхідно дізнатися, яка буде продуктивність такої автономної станції. Найпростіше це зробити за допомогою онлайн-калькулятора.

Як розрахувати ефективність роботи сонячних модулів

1. Виберіть область вашого проживання і тип станції — «Автономна».

2. Натиснувши на знак питання біля напису «Добове споживання», відзначте галочками вид домашнього обладнання (напр., телевізор, холодильник тощо) і його характеристики енергоспоживання (потужність, час роботи тощо). Натисніть «Зберегти». 

Скріншот з сайту atmosfera.ua.
3. Вкажіть потужність фотомодулів і їхній кут нахилу.

4. Вкажіть кількість днів автономної роботи. 

Скріншот з сайту atmosfera.ua.
5. Система автоматично врахує всі задані параметри і в розділі «Виробіток станції» з'являться значення річного виробітку станції (кВт·год) і її вартість.

6. Зліва на діаграмі можна побачити, чи покриє електроенергія сонячних панелей витрати. Наприклад, витрати на електроенергію повністю покриваються з березня по жовтень. В інші місяці (для заданих характеристик системи) буде спостерігатися нестача електроенергії. 

Скріншот з сайту atmosfera.ua.
Дізнайтеся про киянина, який побудував повністю енергонезалежний будинок.

Comments   

загрузка...