ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий онлайн-калькулятор допоможе розрахувати ефективність сонячних батарей

Велика Епоха

В останні роки все більше людей замислюються про установку сонячних панелей як альтернативне джерело енергії. Онлайн-калькулятор сонячної електростанції покаже ефективність роботи системи модулів, залежно від зазначених вами параметрів.

#img_center_nostream#Ефективність використання альтернативних джерел енергії залежить від багатьох факторів. Тому перш, ніж зважитися на установку сонячних панелей на даху свого будинку, необхідно дізнатися, яка буде продуктивність такої автономної станції. Найпростіше це зробити за допомогою онлайн-калькулятора.

Як розрахувати ефективність роботи сонячних модулів

1. Виберіть область вашого проживання і тип станції — «Автономна».

2. Натиснувши на знак питання біля напису «Добове споживання», відзначте галочками вид домашнього обладнання (напр., телевізор, холодильник тощо) і його характеристики енергоспоживання (потужність, час роботи тощо). Натисніть «Зберегти».

#img_center_nostream#3. Вкажіть потужність фотомодулів і їхній кут нахилу.

4. Вкажіть кількість днів автономної роботи.

#img_center_nostream#5. Система автоматично врахує всі задані параметри і в розділі «Виробіток станції» з'являться значення річного виробітку станції (кВт·год) і її вартість.

6. Зліва на діаграмі можна побачити, чи покриє електроенергія сонячних панелей витрати. Наприклад, витрати на електроенергію повністю покриваються з березня по жовтень. В інші місяці (для заданих характеристик системи) буде спостерігатися нестача електроенергії.

#img_center_nostream#Дізнайтеся про киянина, який побудував повністю енергонезалежний будинок.