• 62 будинки в столиці України отримають гранти

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 червня 2016 року

62 житлових будинки в столиці України отримають міські гранти на проекти з енергоефективності, повідомляється на сайті КМДА.

Переможців конкурсу з енергоефективності визначили на засіданні комісії з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створено ОСББ, а також у кооперативних будинках.

Конкурсна комісія визначила кращі проекти з енергозбереження в будинках ОСББ і ЖБК Києва, в яких закладено максимальну економію та зниження споживання енергоресурсів. Під час визначення переможців враховувалися обсяги виділених з бюджету коштів. Учасники, які за результатами оцінки не потрапили до списку переможців, отримають можливість з цими ж проектами взяти участь у наступному конкурсі, який буде оголошено за умови виділення додаткових коштів. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Для реалізації проектів заплановано понад 30 млн грн, з яких місто оплачує 20 млн, а жителі збирають 10 млн.

У конкурсне положення про програму енергозбереження додано заходи, які дадуть можливість реконструювати систему теплопостачання і/або гарячого водопостачання. Для цього рекомендується використовувати поновлювані й альтернативні джерела енергії, наприклад, встановити на дахах будинків сонячні батареї.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...