ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Харкові проходить виставка, що вселяє віру в майбутнє

Велика Епоха

У Харківському «Будинку Архітектора» відкрила свою роботу Міжнародна виставка художніх робіт «Мистецтво Чжень Шань Жень — Україна» (Істина Доброта Терпіння). Художники оспівують красу, мужність і силу духу — якості, які нікого не залишають байдужим. Принцип «Істина Доброта Терпіння» — це те, що живе в душі людей і чим захоплюється кожен.

#img_center_nostream#Експозиція триватиме з 8 по 19 червня. Репродукції 12 художників з США, Канади, Китаю, Тайваню та Японії (всього 40 картин) написано в стилі нового реалізму.

Різні емоції виникають у відвідувачів, але мало хто залишається байдужим.

Відвідувачка виставки в Дніпропетровську Олена Самойленко написала у книзі відгуків: «Чудова виставка! Від робіт виходить сильна енергетика, що змінює не тільки настрій, з яким сюди прийшов, але і свідомість».

#img_center_nostream#

«Такі виставки потрібно проводити частіше, вони просвітлюють людей, змушують їх думати про мету їх приходу на цю землю», — зазначила відвідувачка, яка підписалася як Брагіна Т.М.

Експозиція побувала в багатьох великих містах України: в Києві, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Миколаєві, Запоріжжі, Сімферополі, Харкові, Львові. Вона об'їздила понад 50 країн світу і багато хто з її відвідувачів відзначав — це те, що потрібно сьогодні світу.

Кожна картина — історія, зміст і глибина яких вражає свідомість, пробуджує бажання до кращого, вселяє надію на майбутнє. Деякі з авторів робіт зазнали жорстокого переслідування компартією, але це не зломило їхній дух. Завдяки своїй мужності та терпінню вони змогли вистояти і зберегти в своїй душі доброту та надію, яку випромінюють картини.

Автори переконані, що в залежності від змісту полотен і внутрішнього стану художника, живопис наповнюється силою, здатною будити в людині її сильну або слабку сторону. Тому зміст картин — це заклик до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва істинною цінністю.

Виставка «Істина Доброта Терпіння» користується великим успіхом у багатьох містах України. На виставці в Києві відвідувачі зазначили, що ця виставка — «позитивна підтримка у важкі часи».