ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створено повну мапу «Куди здати відходи» для Херсона

Велика Епоха

В рамках проекту інтерактивних мап «Куди здати відходи» Велика Епоха» створила повну мапу для міста Херсона. Раніше на мапі було відзначено тільки батарейки. На новій мапі можна знайти пункти прийому й інших видів відходів: макулатури, металобрухту, ртутьвмісних ламп, скла.

У Херсоні налічується понад 100 пунктів, куди можна принести відпрацьовані батарейки. По одному пункту прийому енергоощадних ламп і склотари, 3 — макулатури, 10 — металобрухту.

#img_center_nostream#

Якщо ви знаєте інші точки прийому різних видів відходів, ви можете запропонувати їх, натиснувши на мапі кнопку «Нове місце».

Раніше було підготовлено мапи для Харкова, Львова, Дніпра, Одеси, Полтави, Івано-Франківська (повні), та Броварів (тільки по батарейках) — їх можна подивитися, клікнувши по їх назві в меню вибору міста в правому верхньому куті.

Підтримайте роздільний збір відходів у своєму місті, для цього:

1. Розділяйте відходи, не викидайте все в загальний смітник.

2. Діліться інформацією про нові пункти прийому різних видів відходів: залишайте адреси в коментарях до статті і натискайте кнопку на мапі «Нове місце».

#img_center_nostream#

3. Допоможіть у створенні списку місць, де приймають відходи в інших містах (крім тих, для яких мапу вже створили або розробляють, — їх список можна подивитися на окремій сторінці). Щоб допомогти нам створити мапу для нового міста, завантажте таблицю, заповніть її і надішліть на адресу [email protected].

4. Поділіться мапою з друзями та знайомими: натисніть на значок «соцмереж» у верхній частині мапи і виберіть одну із соцмереж, або натисніть «Вставити на сайт» (з'явиться html-код для вставки на ваш сайт).

Дізнайтеся, де розташоване селище зі 100% переробкою відходів.