• Англійці придумали цікавий спосіб відучити смітити на вулицях

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 31 травня 2016 року

Англійці знайшли цікавий спосіб відучити людей смітити на вулицях. У рамках кампанії #neatstreets курцям пропонують проголосувати за допомогою свого недопалка, а тим, хто жує гумку, — приклеїти її, щоб побачити картинку, повідомляє Econet.

Для цього в громадських місцях міста встановлено спеціальні контейнери-опитувальники. Кидаючи свій недопалок в те чи інше відділення, можна віддати свій «голос». Крім цього, коли в контейнер потрапляє недопалок, спеціально встановлений пристрій програє музику. А для тих, хто жує гумку, також є цікава розвага: побачити приховане зображення або дізнатися відповідь на питання, приклеївши свою гумку на спеціально розроблену дошку.

Проводить кампанію #neatstreets британська організація Hubbub, яка таким чином планує очистити вулиці Лондона від сміття.

На сайті організації йдеться, що, згідно з проведеними опитуваннями, близько 86% людей вважають звичку смітити огидною, і тільки 15% людей готові зробити комусь зауваження з цього приводу.

«Саме тому у нас буде можливість перевірити новий підхід до вирішення проблеми прибирання сміття на Вільє-стріт і в районі Вестмінстер. Для цього ми використовуємо новаторські ідеї зі зміни поведінки жителів міст і підвищення обізнаності в усьому світі», — йдеться на сайті Hubbub.

Також дізнайтеся, як кияни можуть очистити місто від незаконної реклами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...