• Індієць виготовляє глиняні холодильники, що працюють без електрики

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 26 травня 2016 року

Винахідник з Індії створює холодильники «MittiCool», які працюють без електрики. «MittiCool» зберігає фрукти та овочі свіжими протягом тижня, а молоко — протягом трьох днів, передає Superdom.

Винахідник холодильника — індієць Мансукхбхай Праджапаті. Глиняний холодильник являє собою невелику шафу з двома відділами. Вверху холодильника встановлено резервуар для води. Принцип роботи «MittiCool» простий: вода з резервуара поступово просочується в пори глини і, випаровуючись з поверхні, охолоджує вміст холодильника. Всередині «MittiCool» температура підтримується на рівні 6°С, що дозволяє протягом трьох днів зберігати свіжим молоко, а фрукти та овочі — протягом тижня.

Холодильник допомагає людям у країнах з жарким кліматом зберігати їжу свіжою без витрат електроенергії. «MittiCool» також має попит у прихильників екологічного способу життя. Багато з тих, хто оцінив переваги «MittiCool», кажуть, що їжа, яка зберігається в глиняному холодильнику, набагато смачніша, ніж взята зі звичайного електричного.

«Mitticool» продається в роздріб по всій Індії за ціною $25 (2500 індійських рупій).

Дізнайтеся також, як зробити міні-холодильник за допомогою двох квіткових горщиків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...