ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві з'явилася нова безкоштовна перехоплювальна велопарковка

Велика Епоха

У Києві біля станції метро «Лівобережна» з'явилася нова перехоплювальна велопарковка. Такі парковки обладнають для зручності тих, кому потрібно зі спальних районів дістатися до метро, ​​пише АВК.

#img_center_nostream#Велосипед у Києві з кожним днем ​​стає все популярнішим, але залишати без нагляду його небажано, тому почали з'являтися велопаркінги, де жителі столиці можуть під наглядом залишити свій велосипед.

«Перехоплювальні велопаркінги дозволяють велосипедистам економити час і кошти на проїзд. Для міста — це зменшення навантаження на дорожню мережу за рахунок збільшення частки велосипедних поїздок», — пишеться на сайті АВК.

На новій велопарковці велосипед можна залишити безкоштовно на 12 годин, а за кожні наступні 12 годин потрібно платити по 10 грн.

Крім цього, тут можна підкачати шини, зробити невеликий ремонт або взяти велосипед на прокат.

У будні дні велопаркінг працює з 8:00 до 20:00, а у вихідні — з 9:00 до 20:00.

Ініціатори проекту мають намір збільшувати кількість таких велопарковок і модернізувати їх. У майбутньому планують встановити веломийки.

Велопаркінг розташований за адресою вул. Раїси Окіпної, 3 (біля метро «Лівобережна»).

Такі перехоплювальні велопарковки розташовані за адресою:

  • пр. Оболонський, 1Б (біля метро «Оболонь»), тел.: (050) 388-27-16;
  • Х-Парк, Труханів острів, тел.: (050) 388-27-06;
  • пр. Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ), тел.: (050) 388-27-26.

Нагадаємо, одна з найбільших велопарковок Києва «Велохаб» розташована в центрі міста на вул. Басейній, 12, а в Голосіївському районі працює велокафе, де, крім кави, можна замовити техобслуговування велосипеда.