• У Києві висадили 30 тисяч дерев та кущів

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 18 травня 2016 року

КО «Київзеленбуд» завершив двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва, пишеться на сайті підприємства.

У цьому році 50 тис. киян разом із працівниками паркового господарства взяли участь у благоустрої столиці. Вони висадили 30 тис. дерев і чагарників, очистили понад 7 тис. га. території міста, ліквідували 130 стихійних звалищ.

В той же час, працівники підприємств, що входять до складу КО «Київзеленбуд», активізували висадку квітів, які вирощено в оранжереях міста. На сьогодні висаджено 1,5 млн квіткової розсади.

В рамках проекту «Київзеленбуду» «Tree-challenge — Посади дерево», до якого приєдналися небайдужі люди різних професій і статусу, по місту було висаджено 108 дерев (ялини, туї, катальпи, сумах тощо).

Крім цього, в столиці було відремонтовано 78 дитячих та 14 спортивних майданчиків, 1600 лавочок для відпочинку, встановлено 2 нових дитячих майданчики та 78 нових паркових лавок. У Шевченківському, Подільському та Дарницькому районі встановлюють будиночки для білочок, а в Дніпровському та Подільському влаштовують арт-об'єкти.

Кожен охочий також може взяти участь у проектах КО «Київзеленбуд» — «Парк-ART», «Посади дерево» і «Паркоідея».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...