• Установка «HORSE» перетворює відходи на добриво та енергію

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 16 червня 2016 року

Компанія Impact Bioenergy розробила компактну біоенергетичну систему для компостування великої кількості відходів. Установка під назвою «HORSE» здатна переробляти широкий спектр відходів — від харчових до макулатури.

Одним з ефективних способів переробки великого об’єму харчових відходів є компостування. Компостування дозволяє не просто позбутися відходів, а й перетворити їх на добрива. У цьому процесі мікроорганізми розкладають органічні речовини, перетворюючи їх на гумус. Однак цей процес вимагає місця, часу та спеціальної інфраструктури.

Компанія Impact Bioenergy створила установку «HORSE» (High-solids Organic-waste Recycling System with Electrical Output), яку називають інноваційною у сфері переробки відходів.

Установка являє собою портативну систему анаеробного зброджування. Вона здатна переробляти широкий спектр органічних відходів (від харчових відходів до макулатури), перетворюючи їх у рідке добриво, а також генерувати енергію у вигляді біогазу або електроенергії.

Як повідомляє компанія-розробник, «HORSE» здатна переробляти 25 т органічних відходів на рік, з яких вийде близько 5400 галонів рідкого добрива і до 37 МВт (мегават-годин) енергії. На день установка може переробляти 61,2 кг органічних відходів, виробляючи 15 кВт·год електроенергії (на годину 2,5—4 кВт·год) і до 360 000 БТЕ енергії/день. Всю основну роботу виконують мікроби. По завершенні циклу переробки відходів практично не залишається.

«HORSE» може застосовуватися в сфері відновлюваних джерел енергії та місцевого управління відходами, а також може вплинути на зниження транспортних викидів — ця міні-біоелектростанція може застосовуватися для живлення електричних транспортних засобів.

Вартість одного блоку установки — $43300. Щоб перейти від прототипу до масового виробництва, компанія проводить краудфандінгову кампанію на Kickstarter.

Дізнайтеся, як побудувати будинок, який не потребує електрики та газу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...