• У чилійському ресторані готують їжу на сонячних печах

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 6 липня 2016 року

У місті Вільясека (Чилі) працює ресторан Delicias del Sol, їжу в якому готують за допомогою сонячних печей, повідомляє NTD.

Все більш популярною на Землі стає сонячна енергія, вона поступово починає замінювати звичні енергоносії. Сонячні панелі, які все частіше стали з'являтися в містах України, вже не новина.

А в Чилі з'явився цілий ресторан, в якому їжу готують за допомогою 20 сонячних печей. Ресторан став дуже популярним, оскільки спробувати їжу, приготовлену екологічно чистим способом, хочеться багатьом. Сюди приїжджають навіть іноземні туристи.

Але їжа в сонячних печах готується не дуже швидко тому, що температура в них піднімається всього до 180°C. Наприклад, випікання хліба займає дві години, а приготування м'яса — три-чотири, правда відвідувачів це не бентежить.

У цій країні сонце світить понад 300 днів у році, а дрова добути досить складно, тому університет Чилі організував експеримент з використання сонячної енергії. Експеримент пройшов успішно, і це послужило приводом для створення ресторану.

З кожним роком ресторан росте, і якщо після заснування він міг прийняти тільки 24 чоловік, то зараз зал може вмістити 120 відвідувачів.

На відміну від Чилі, в нашому регіоні сонячних днів набагато менше, але в літній період можна приготувати їжу на сонячному дегідраторі. Сонячну піч можна зробити самостійно або скористатися промисловим варіантом.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...