ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сім'я Бургерів не виносить сміття уже 20 років

Велика Епоха

Приклад сім'ї Бургерів (Burger), можливо, надихне багатьох. Уже 20 років Кріс і Сінді з Вінт Пойнт штату Нью-Йорк США не виносять сміття, пише The Huffington Post.

#img_center_nostream#З кожним днем ​​все гострішою стає проблема сміттєзвалищ, але жити на купах сміття — перспектива не завидна. Звичайно, це завдання варто вирішувати не тільки на рівні держав або міської влади.

У 1970 році в США проходив «День Землі». У цей час Кріс і Сінді тільки закінчили коледж. Участь у заході для них не пройшла безслідно: в той час як люди навколо них пропонували уряду або бізнесменам вирішувати цю проблему, Бургери думали, що можуть зробити вони самі.

У родині Бургерів чотири людини. Кожен з членів сім'ї залишає після себе близько 340 грамів сміття на рік. Сміття, яке їм не вдається утилізувати, вони складають у коричневий мішок і поки жодного разу не виносили на смітник.

Відразу цього домогтися важко. У той час, коли вони почали утилізувати свої відходи, ще не було в окрузі програми з їх перероблення.

Для початку вони обидва вирішили економити енергоресурси і не накопичувати відходи. Бляшані банки здавали в металобрухт, а скляну тару відвозили на скляний завод. Коли Кріс купує товари або продукти, то запитує, як він може позбутися упаковки, тому що можливості позбутися від сміття у нього немає.

Кріс вважає, що за речі, які придбав, потрібно відповідати, а якщо не хочеш відповідати, то не варто і купувати.

Кріс радить кожному стати частиною вирішення проблеми:

  • робити покупки з обережністю, вважаючи, що вас не обслуговує служба вивозу сміття;
  • почати робити компост.

Згодом вони допомогли розробити та впровадити програму утилізації в окрузі Брум, штат Нью-Йорк, США.

Сміття — цінний ресурс, він може стати багатством для міста. Для того щоб організувати сортування сміття у себе вдома і утилізувати органічні відходи в домашніх умовах, можна скористатися порадами та рекомендаціями.