• У столиці 16 вересня відбудеться конференція з 3D друку

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 12 вересня 2016 року

Конференція по 3D друку в Україні пройде 16 вересня на столичному НСК «Олімпійський». Знайомство з новинками передових технологій 3D друку та сканування, обмін досвідом, поліпшення своїх професійних навичок, складання партнерських угод — усе це в планах заходу.

3D Print Conference Kiev 2016 — це вже третя конференція з 3D друку в Україні.

У повсякденному житті 3D друк використовується для виготовлення унікальних речей за індивідуальними ескізами, а також робить бізнес економічним і конкурентним. Саме це буде продемонстровано на конференції фахівцями в галузі 3D друку.

Як йдеться на сторінці івенту, мета заходу — це популяризація технологій 3D друку та сканування за допомогою освітньої програми, майстер класів та виставки компаній-виробників і дистриб'юторів.

Конференція буде цікава студентам, підприємцям, науковим діячам, інвесторам, розробникам, стартаперам.

У рамках заходу 3D Print Conference Kiev відбудеться:

1. Конференція, де найсильніші гравці ринку 3D друку розкажуть про застосування адитивних технологій в галузі медицини, будівництва, харчової промисловості, ювелірного мистецтва, авто- та авіабудування, моди тощо. Також розглянуть теми використання 3D друку для розвитку власного бізнесу.

2. Майстер-класи для тих, хто бажає стати досвідченим фахівцем і застосовувати навички 3D-друку та моделювання у своїй професійній діяльності.

3. Виставка, де будуть представлені кращі світові розробки, інноваційне обладнання, матеріали для 3D-друку. Тут можна буде протестувати роботу новітніх 3D-принтерів і сканерів, а також знайти партнерів по бізнесу.

4. Дитячий майстер-клас 3D Kids — спеціальна освітня програма для молодих розробників, які в майбутньому стануть особливо потрібними на ринку праці.

3D Print Conference Kiev приурочена до Міжнародного дня миру, який відзначається в другій половині вересня.

Де: Україна, Київ. НСК «Олімпійський». Вул. Велика Васильківська, 55.

Купити квитки можна тут.

Переваги першого повністю енергонезалежного будинку, який створили в Україні за допомогою 3D технології, продемонструють на 3D Print Conference Kiev 2016.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...