• Інженери з Польщі розробили новий триколісний електропед — EV4 e-trike

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 18 серпня 2016 року

Група інженерів-ентузіастів з Польщі створила триколісний електропед EV4 e-trike. Електропед може розвивати швидкість до 25 км/год і стати альтернативою автомобілю, повідомляє Еconet.

В час, коли велосипеди набувають все більшої популярності у жителів мегаполісів, інженери не перестають дивувати новими розробками зручних та практичних видів цього транспорту. Одна з останніх новинок серед електронних версій велосипеда — триколісний електропед EV4 e-trike, розроблений інженерами з Польщі.

Цей електронний велосипед — вже третє творіння винахідників. У EV4 e-trike три колеса та електродвигун для додаткової тяги. Велосипед розрахований на одну людину і має кошик для поклажі. Довжина велосипеда — 150 см, ширина 60 см, висота 110 см. Потужність електромотора 250 Вт, живлення — від пари літій-іонних акумуляторів. Акумулятори можуть вийматися для зарядки або заміни. Зарядка батарей займає біля 4 год. Передбачена також штатна динамо-машина.

Вага байка близько 35 кг, його можна легко скласти для перевезення в автомобілі. EV4 e-trike зручний для не дуже далеких поїздок по асфальту і по «помірному» бездоріжжю.

На електродвигуні велосипед може розвивати максимальну швидкість до 25 км/год. Двигун може працювати також в «підсилювальному» режимі. Прохідність на акумуляторі та педалях одночасно до 80 км.

Дивіться також добірку 8 найбільш незвичайних електровелосипедів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...