• Schaeffler Bio-Hybrid: поєднання велосипеда, кабріолета і електромобіля

  • Середа, 3 серпня 2016 року

Останнім часом зростає популярність гібридних транспортних засобів, які характеризуються мінімальним споживанням палива і низьким рівнем викидів в атмосферу. Нещодавно було презентовано нову розробку. Інженери вирішили об'єднати в один пристрій велосипед, кабріолет і електромобіль, пише EcoNet.

Назва нового пристрою, що поєднує в собі педальний привід і мотор, — Schaeffler Bio-Hybrid. Це сучасний педальний квадроцикл зі знімним дахом. Якщо порівнювати його з іншими веломобілями, то він набагато легший, а також більш витончений. Пасажирів захищає від дощу і вітру дах та лобове скло. Інші частини транспортного засобу залишаються відкритими. Зовні технічний пристрій нагадує мотодельтаплан.

Необхідний рівень стабільності забезпечує чотириколісна платформа, але в той же час Schaeffler Bio-Hybrid вузький за шириною, завдяки чому поміститься на велосипедній доріжці. Розміри становлять 2,1х1,5х0,85 м, колісна колія всього 80 см.

Цей автомобіль оснащується 24-дюймовими шинами. Новий концепт має вагу 80 кг, але в майбутньому інженери планують знизити цей показник до 60 кг.

Звичайні педалі — рушійна сила транспортного засобу, але пристрій також оснащений батареєю з електродвигуном, завдяки чому на ньому можна розвивати швидкість до 25 км/год. На одній зарядці транспортний засіб протримається 50—100 км. У цьому пристрої можна використовувати двигун в діапазоні 250—750 Вт, що дозволить задовольнити різні запити користувачів. Все інше виробники поки приховують від потенційних покупців. Найближчим часом буде презентовано нові подробиці.

«Велика Епоха» раніше писала про те, що українець збирає унікальні електровелосипеди.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...