• Українець створює унікальні електровелосипеди

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 20 липня 2016 року

Житель Вінниці Олександр Юдін створює унікальні електровелосипеди, повідомляє УНН-Центр.

Олександр за професією водій-далекобійник, а вільний час присвячує своєму хобі. Він прагнув створити унікальний екотранспорт. Кожен його велосипед унікальний і відрізняється від попереднього.

За три роки йому вдалося зробити п'ять електровелосипедів, не враховуючи тих звичайних двоколісних, які перероблено на електричні. Максимальна швидкість його транспорту 80 км/год, а інші можуть розвивати від 45 до 50 км/год.

Свій перший велосипед Олександр перероблював кілька разів, і це вдалося йому завдяки раніше отриманим навичкам з ремонту та фарбування автомобілів: «Хотілося мати швидкий і економний спосіб для пересування по місту», — розповідає конструктор в інтерв'ю УНН.

«Спочатку робив макет з картону, дерева та інших запчастин. Згодом купував метал гарної якості, зварював, розрізав, знову зварював. І нарешті, отримав свій «балконний скутер»: вночі зарядив — вранці поїхав», — каже майстер.

Акумулятор, встановлений на велосипеді, заряджається від звичайної розетки протягом 6 годин. Цього заряду вистачає на 50—60 км. Працює такий акумулятор 5—6 років, але боїться дощу.

Патентувати свої винаходи конструктор-самоучка поки що не планує.

Існує величезна різноманітність велосипедів. Від найлегшого у світі електробайка до того, що складається за одну секунду. У Голландії створено велосипед, який працює на сонячних батареях. А встановивши електромотор go-e Onwheel на звичайний велосипед, можна за кілька хвилин перетворити його на електробайк.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...