ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фахівці створили жіночий електробайк Kyoto

Велика Епоха

Компанія Karmic Bikes спеціально для жінок створила електровелосипед Kyoto. Дизайн електробайка забезпечує кращий розподіл ваги та оптимальну стабільність під час їзди. Kyoto підходить як для коротких, так і для тривалих прогулянок.

Інші бренди зменшують чоловічу модель і фарбують в рожевий, щоб зробити велосипед для жінок. У компанії Karmic Bikes вважають, що це свідчить про відсутність поваги до клієнта. Тому дизайн електробайка Kyoto розроблений з нуля спеціально для велосипедистів слабкої статі, пише kickstarter.com.

«Велоспорт занадто орієнтований на чоловіків. Такого не повинно бути. Я сподіваюся, що це тільки американська дивина, бо в іншому світі жінки їздять на велосипедах, як і чоловіки. Тільки тут у нас в Штатах існує гендерна нерівність. І починається вона з велосипедної індустрії. Наша компанія є новачком галузі, але ми не збираємося приймати нав'язані правила гри. Так що ми маємо намір змінити такий порядок речей, виключаючи саму причину цієї нерівності. Ми змінимо велоіндустрію», — каже співзасновник Karmic Bikes Хонг Куан (Hong Quan).

Особливості жіночого електробайка Kyoto:

  • привід Shimano STEPS;
  • алюмінієва рама без верхньої перекладини;
  • вертикальна посадка;
  • 11-ступінчаста коробка передач для більш тонкого контролю над зусиллям педалювання;
  • передні та задні дискові гальма;
  • знімний акумулятор на 500 Вт забезпечує запас ходу на 80 км і більше;
  • батарея розташована на підсідельній стійці, що забезпечує кращий розподіл ваги для оптимальної стабільності їзди.

Kyoto випускається у 3 розмірних версіях: екстракомпактна, компактна і середня. Завдяки вбудованим переднім і заднім фарам і крилам на Kyoto можна здійснювати як короткі прогулянкові поїздки, так і вибиратися далеко за місто.

Перші поставки Kyoto очікуються навесні 2017 року. Зараз на Kickstarter замовники зможуть отримати Kyoto за $1799.

Раніше «Велика Епоха» розповідала про новий триколісній електропед EV4 e-trike.