• У київському ботсаду дасть концерт кращий оркестр країни «Віртуози Києва»

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 6 вересня 2016 року

Усіх киян та гостей столиці 9 вересня запрошують у ботанічний сад Гришка насолодитися композиціями великих класиків у виконанні кращого оркестру країни «Віртуози Києва».

Концерт класичної музики відбудеться на затишній галявині посеред природи. Оркестр «Віртуози Києва» виконає композиції великих класиків: від Петра Чайковського до Клода Дебюссі, а також Моцарта, Брамса, Вівальді, Дворжака, Штрауса та ін.

Музиканти оркестру — представники головних Національних музичних колективів країни. Це вихованці кращих педагогів України, Європи та США, багато з яких навчалися у видатного українського скрипаля Б. А. Которовича.

Всі музиканти колективу — прекрасні виконавці камерної музики та професійні солісти, учасники найбільших міжнародних фестивалів. Оркестр «Віртуози Києва» відомий не тільки в Україні, але також і за кордоном: в Австрії, Польщі, Франції, США, Голландії, Німеччині, Японії, Фінляндії, Бельгії.

Коли: 9 вересня 2016 р.

Де: Київ, Ботанічний сад імені Миколи Гришка. Ст. м. Дружби Народів, вул. Тімірязєвська, 1.

Вартість квитка — 250 грн. У цю вартість включено вхідний квиток до ботсаду. Кількість квитків обмежена. Купити квиток можна тут.

Дивіться нижче сюжет про попередній концерт «Класика в лісі» на каналі «Громадське Телебачення».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...