• Smart warmth — пристрій, що зменшить витрати на котельне опалення

  • Майя Веточкина | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 січня 2017 року
 

Компанія з Вінниці створила пристрій Smart warmth, за допомогою якого можна до 25% зменшити комунальні витрати на опалення газовим або електрокотлом без шкоди своєму комфорту. Пристрій підключається до котла, і його роботою можна управляти віддалено через інтернет.

Унікальний девайс Smart warmth («Розумне тепло») представило ТОВ «Промавтоматика Вінниця».

Як розповів виданню «Вінниця.info» директор підприємства, ідея створення такого пристрою була не новою: ціни на тепло, що швидко зростають, змушують шукати нові способи економії. Спочатку розробники вивчили аналоги подібних пристроїв, після чого створили свій — досконаліший і якісніший. В цілому робота зайняла близько року, тестування пристрою вже скоро закінчиться.

Залежно від теплоізоляції будинку, Smart warmth допоможе заощадити на 8—25% витрат на тепло. Що для двокімнатної квартири приблизно дорівнює 200 грн/міс.

Як працює Smart warmth?

Через спеціальний роз'єм девайс приєднується до котла, після чого господарі можуть налаштовувати температуру в приміщенні самостійно. Існує 2 основних режими пристрою.

Режим «Енергоощадження без присутності людини»

Наприклад, якщо протягом дня нікого немає вдома, вранці виставляємо таймер на енергоощадний режим, за яким котел вимкнеться і включиться у потрібний час. Коли всі йдуть з дому — котел вимикається, і приміщення повільно остигає, а енергія не витрачається. Пристрій відстежує динаміку зниження температури і в потрібний час за таймером включає котел. Таким чином, коли всі повертаються додому, в приміщенні знову буде тепло і комфортно.

Режим «Кольорові сни»

Як довели багато досліджень, кращі умови для нічного відпочинку — це температура на 2—3 °С нижче, ніж під час активної фази. Ці умови легко створюються завдяки Smart warmth. На додачу до цього, ви знову трохи заощадите на обігріві. Перед тим, як лягти спати, потрібно активувати цей режим до часу вашого пробудження. А вранці в будинку знову буде тепло.

Початок серійного виробництва девайса 4-х модифікацій з різними опціями планується вже найближчим часом. У пристрої буде зрозумілий інтерфейс і можливість віддаленого інтернет-керування. Додатково в нього буде вбудований датчик, який показує витік газу й інформацію про погоду (тиск, температуру, вологість і т.п.).

Крім газових і електричних котлів, є й інші доступні способи альтернативного опалення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...