• Новий мобільний додаток допоможе киянам оплатити парковку онлайн

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 27 грудня 2016 року
 

Компанія Mastercard створила додаток для телефону — Kyiv Parking App, за допомогою якого можна швидко і з будь-якої карти оплатити міську парковку. Користувачам цього додатка більше не доведеться витрачати час на оплату стоянки готівкою у паркувальника.

Сьогодні на дорогах столиці перебуває близько 2 млн автомобілів, тому пошук і оплата стоянки стає справжньою проблемою. Але тепер завдяки Mastercard ця задача вирішена.

Новий додаток Kyiv Parking App містить гаманці Masterpass, завдяки чому зі смартфона можна оплатити цю послугу на більш ніж 220 майданчиках для паркування, повідомляє «Київтранспарксервіс». Все, що потрібно, — це завантажити Kyiv Parking App і свої платіжні картки (приймається будь-яка платіжна система). Як кажуть розробники програми, цей глобальний гаманець Mastercard створений для всього світу і зараз він адаптований для України.

До кінця грудня цього року 87 столичних паркоматів будуть оснащені QR-кодами на базі цього додатка, що допоможе швидко знайти потрібний майданчик-паркінг.

Користуватися Kyiv Parking App дуже просто:

1. Завантажте програму з Google Play або Аpp Store.

2. Увійдіть до неї і знайдіть свій паркінг.

3. Авторизуйтесь через номер телефону. Після цього вам прийде sms-повідомлення з одноразовим паролем. Введіть його.

4. Вкажіть номер авто і на скільки годин ви залишаєте машину. Виберіть одну з карт і натисніть «Оплатити». Після оплати на телефоні з'явиться квитанція і таймер.

5. Для завершення паркування натисніть кнопку, і таймер зупиниться. У разі якщо ви вичерпали час перебування на парковці, то з'явиться повідомлення про доплату певної суми.

Ще один зручний сервіс для автомобілістів — Carbook, за допомогою якого можна підібрати кращу автомийку або записатися онлайн в автомайстерню.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...