ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фітозбори з лікувальних трав від компанії «Ліктрави»

Велика Епоха

Лікарські трави активно досліджувались і широко використовувались людством з давніх часів. Від них нерідко залежало саме життя людини. В результаті такої діяльності виникла ціла наука — фітотерапія. Спочатку знання про корисні властивості рослин передавались з вуст в уста, пізніше почали записуватись в спеціальні книги, вивчатися в навчальних закладах медичного спрямування. А вже в ХХ ст. процес заготівлі та реалізації лікарських рослин з приватних рук переходить до великих спеціалізованих підприємств, які переважно розташовуються максимально ближче до місць масового зростання цілющих трав.

#img_center_nostream#Якщо ви бажаєте придбати фітозбори з лікувальних рослин, звертайтеся до нашої компанії «Ліктрави».

Компанія «Ліктрави» — безперечний лідер на всеукраїнському ринку фітопрепаратів. Формула нашого успіху — якісна продукція, якій можна довіряти. Вся лікарсько-рослинна сировина заготовлюється компанією в регіонах України та зарубіжних країн лише в екологічно чистих місцях зростання.

Діюча на підприємстві багатоступінчаста система якісного контролю продукції відповідає суворим світовим вимогам. Вона включає перевірку рослинної сировини до початку виробництва, контроль на всіх проміжних етапах, а також контроль готової продукції. Надсучасна лабораторія компанії забезпечує здійснення випробувань за абсолютно всіма показниками безпеки та якості згідно з вимогами чинного законодавства України.

Контроль лікарсько-рослинної сировини, що надходить до нас на виробництво, перевіряють на наявність стронцію-90, цезію-137, радіонуклідів, вміст важких металів — ртуті, свинцю, миш'яку, кадмію.

Система якості «Ліктрави» завжди забезпечує виробництво компанії тільки найкращою продукцією, що відповідає абсолютно всім вимогам GMP (належної виробничої практики).

Наша компанія «Ліктрави» змогла досягти успіхів у впровадженні нових технологій, покращанні виробництва. Ми попостійно здійснюємо пошук інновацій, це дозволяє нам не зупинятися у розвитку та піклуватися про те, щоб надавати якісну допомогу пацієнтам.

Продуція нашої компанії можна побачити на полицях багатьох аптек. Ми виготовляємо продукцію, яка приваблює клієнтів якістю, дизайном і невеликою ціною. Мі змогли досягти успішної реалізації продукту «Ліктрави» в аптеках Молдови, Білорусі, та багатьох інших країнах зарубіжжя.

Ми обіцяємо постійно радувати покупців нашої продукції нововведеннями та новими препаратами.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .