• Новий смарт-ліхтар Totem заряджає електрокари і роздає Wi-Fi

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Середа, 30 листопада 2016 року

Нью-Йоркські винахідники створили «розумний» ліхтар Totem, який полегшить життя жителям мегаполісів. Мережа Totem може заряджатися від сонця та акумулювати енергію, освітлювати вулиці вночі, заряджати електрокари і працювати як Wi-Fi. Ще один плюс Totem — він допоможе знизити викиди СОу великих містах.

Винахідники з США пропонують прискорити впровадження альтернативної енергетики в наше життя, створюючи смарт-пристрої, які здатні виконувати кілька функцій одночасно. Один із таких пристроїв створили в рамках стартапу Totem Power, повідомляє Тreehugger.

Пристрій під назвою Totem зовні нагадує вуличний стовп ліхтаря, дуже стильний і сучасний. Totem складається з фотоелектричного пристрою (потужністю 5 кВт), який перетворює енергію сонця на електрику, акумулятора (ємність 44 кВт*год), Wi-Fi і 4G, а також станції для підзарядки електрокарів.

Навіть під час відключення електроенергії у всьому місті або за будь-яких катаклізмів Totem продовжить виробляти енергію і роздавати Wi-Fi. «Розумний» пристрій також вміє управляти навантаженням і може застосовуватися в «smart-grid» системах для оптимального розподілу електроенергії між різними об'єктами міської інфраструктури.

За словами розробників, застосування системи Totem допоможе зменшити потребу енергії в години-пік та знизити викиди парникових газів у мегаполісах. Мережа зі стовпів Totem має модульну компонування і може без проблем масштабуватись для будь-якого міста.

Перша модель Totem вийде на ринок не раніше літа наступного року.

Команда стартапа з Арізони знайшла незвичайне застосування сонячним панелям. Їхній пристрій New Source може отримувати придатну для пиття воду з повітря.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...