ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В США збудували екологічно чистий «розумний» паркінг

Велика Епоха

У Голівуді створили «розумний» паркінг-гараж, в якому всю роботу з розміщення авто виконує робот. Ще одна перевага цього паркінгу — він екологічно чистий. Таким його роблять незначні викиди вихлопних газів та енергія від сонячних батарей, що використовується для роботи.

#img_center_nostream#Новий багаторівневий паркінг на 200 авто було побудовано за 2 роки на місці старого. На сьогодні ця автостоянка — найбільша в Голівуді. Кожен день вона приймає близько 150 авто, повідомляє телеканал NTD.

Господар залишає машину у спеціальному боксі та оплачує стоянку. Все інше робить робот. Спеціальні «човники» горизонтально заходять під машину і піднімають. Це дозволяє уникнути контакту з кузовом. Розміщення та видача машини не вимагає багато часу: достатньо лише кількох хвилин.

Клієнти супертехнологічного паркінгу задоволені сервісом. Господар авто забирає ключі і може не хвилюватися про те, що службовець стоянки візьме машину або хтось її зашкодить. Авто знаходиться у приміщенні, у безпеці.

Ще одна перевага паркінгу — він екологічно чистий. Оскільки клієнтам не потрібно паркувати машину, в очікуванні двигун не працює на холостому ходу, і шкідливі викиди вихлопних газів зменшуються. В роботі паркінгу використовується тільки енергія від сонячної електростанції.

Як знайти місце на стоянці в Києві та користуватися мапою дивіться тут.