• Міськрада Сум обіцяє розібратися зі стихійними звалищами в місті

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 29 вересня 2016 року

У вересні 2016 року в Сумах створено комісію з питань поводження з безхазяйними відходами. Влада міста має намір не допускати появи стихійних сміттєвих завалів, про це повідомляє Інформаційний портал Сумської міськради.

Нова комісія буде діяти постійно. В її завдання входить розробка методів зменшення кількості стихійних міських звалищ, знаходження і залучення до відповідальності їх власників, зниження небезпечного впливу, що викликається звалищами і т.п. Комісія повинна виявити і мінімізувати утворення неконтрольованих звалищ у місті, знаходити власників безхазяйних відходів, вести облік щодо впливу безхазяйних відходів на навколишнє середовище та здоров'я населення.

Мер Сум Олександр Лисенко вважає, що співпраця з підприємцями та облаштування в місті спеціальних майданчиків, на яких встановлять контейнери для збору будівельних відходів, суттєво знизить їх появу в несанкціонованих місцях.

Починаючи з травня, в Сумах повинні були знищити 26 із 97 стихійних сміттєзвалищ. Рішення було прийнято на нараді Міської ради Сум 30 травня 2016 року; несанкціоновані звалища в межах міста повинні були бути знищені до кінця осені. На це з бюджету виділено 365 тис. грн.

Раніше «Велика Епоха» розповідала, що в найближчі місяці буде представлена ​​нова стратегія з боротьби зі звалищами та сміттям в Україні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...