• Як побудувати «розумне» місто — розкажуть в Києві на заняттях Smart City School

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2016 року

У столиці України з 1 жовтня пройдуть заняття Smart City School. На заняттях міжнародні експерти навчать, як побудувати «розумне» місто, що забезпечить сучасну якість життя за рахунок застосування інноваційних технологій, економічного та екологічного використання міських систем життєдіяльності.

Фахівці з Амстердама і Чикаго на заняттях Smart City School в Києві розкажуть про енергоефективність, децентралізацію та міський активізм. В освітньому проекті візьмуть участь команди і фахівці з таких організацій як eGovAcademy (Таллінн), Угода Мерів з клімату та енергії, Міжнародна інтердисциплінарна школа урбаністики CANactions, Smart City Lab (Таллінн), ProZorro, Міськадміністрація Амстердама, Мінекономіки Естонії, Делегація ЄС в Україні, Amsterdam Smart City, Chicago Smart City, Рада Європи, компанія GlobalLogic, представники ООН та інші.

Як говориться в повідомленні Kyiv Smart City, головна мета школи — передати городянам знання і практичні навички, необхідні для «розумного» розвитку міста та професійного навчання. В ході занять учасники отримають знання від керівників успішних проектів у сфері міського розвитку, бізнесу та державного управління з практичною реалізацією на рівні міста.

У ПРОГРАМІ НАВЧАННЯ ПРЕДСТАВЛЕНІ НАСТУПНІ МОДУЛІ:

Нові технології — комплексне розуміння світових досягнень в області технологій, шляхи розвитку індустрії в Україні, залучення фінансів, проектний менеджмент, прогнозування перспектив бізнесу та науки, інструменти для впровадження IT-проектів.

Електронний уряд — робота з налагодження систем електронних документ-сервісів, електронних послуг і систем e-демократії.

Державне управління — пояснення процесів державного управління, створення проектів у державному секторі, залучення партнерів, формування бюджету, ведення комунікаційної стратегії, проектний менеджмент та лобізм.

Розумне керування містом — принципи роботи «розумного міста», шляхи налагодження державно-приватного партнерства, створення команд і проектного менеджменту.

Фінансова грамотність — пояснення всіх процесів формування бюджету в різних масштабах: від цілого міста до свого проекту, використання фінансових сервісів, інновації у фінансовій сфері, нові підходи до фінансової грамотності.

Соціальне підприємництво — особливий тривалий курс, який об'єднує основи соціального підприємництва, міського управління, проектного менеджменту та фінансової грамотності.

Взяти участь можна в будь-якій кількості модулів.

Також плануються спеціальні курси з міського активізму, енергоефективності, децентралізації, конфесійній співпраці, правовій грамотності та мистецтву.

В ході навчання студенти розроблять проекти розвитку міської інфраструктури. Після закінчення курсу проекти представлять київській міській адміністрації, а також потенційним партнерам та інвесторам.

Залежно від тривалості курсу та його наповнення, вартість навчання — від 2 тис. до 10 тис. грн.

В рамках грантів для 10% курсантів навчання буде безкоштовним. В Smart City School пройдуть навчання 50 курсантів, які пройшли відбір за результатами співбесіди.

Освітня програма розрахована на 2,5—3 місяці. Заняття будуть проходити в денний і вечірній час, а також у вихідні.

Заявки приймаються з 12 вересня на сайті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...