• Створено «розумне» відро для сміття, що вчить сортувати відходи

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 24 жовтня 2016 року
 

Французькі розробники створили «розумне» відро для сміття Eugene, яке допомагає сортувати відходи, веде список покупок і робить онлайн-замовлення. Eugene стане надійним помічником своєму небайдужому до екології власнику.

Прототип відра Eugene створений стартапом Uzer, повідомляє Нightech. Eugene виглядає як звичайне відро для сміття, внизу якого є педаль для відкриття кришки. Усередині відра є 2 відділення для вторсировини — відходів, які можна переробити, і для тих, що не переробляються. За допомогою сканера штрих-кодів, Eugene визначає тип сміття і підказує людині, в який відсік відра його викинути.

Відро запам'ятовує викинуті упаковки і вносить їх до списку продуктів, які потрібно купити в магазині. Eugene підключене до інтернету, і передає всі дані своєму господарю. Їх можна переглянути за допомогою спеціального додатку на смартфоні. Також «розумне» відро може саме замовити ті продукти, які закінчилися.

Розробники відра сподіваються, що Eugene допоможе своєму господареві виробити хорошу звичку — сортування відходів.

Поки Eugene немає у продажу, створений тільки прототип. У продажу відро може з'явитися не раніше наступного року, його орієнтовна вартість — $299.

Журнал National Geographic Kids створив гру «Recycle Roundup», що допомагає запам'ятати, як правильно сортувати сміття. Гра цікава як дітям, так і дорослим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...