• Українців запрошують до участі в конкурсі на кращого споживача енергоресурсів

  • Катерина Динник | Велика Епоха
    Середа, 12 жовтня 2016 року

Організатори проекту «Енергодопомога» 30 листопада підіб´ють підсумки всеукраїнського конкурсу «Найбільш енергоефективний споживач енергоресурсів». Даний проект, допомагає українцям скоротити витрати на житлово-комунальні послуги, шляхом застосування енергозберігальних рішень.

«Кожен день ми платимо за енергію більше, ніж повинні, через погану ізоляцію, неефективне освітлення, а також обладнання для опалення та охолодження — гроші, які ми могли б заощадити шляхом інвестицій в енергоефективність».

Берні Сандерс.

Підприємство ІНПЕК організувало конкурс, в якому може взяти участь кожен житель України. Тривалість участі в ньому не обмежена.

Учасників розділили на 2 категорії. Ті, хто живе в багатоповерхових будинках, в економії енергоресурсів змагаються індивідуально. Ті, хто живе у приватному будинку, беруть участь у приватній економії енергоресурсів і в енергоефективності будинку.

Для того щоб взяти участь у конкурсі потрібно зробити чотири прості кроки:

зареєструватися;

— надати інформацію про житло;

— внести щомісячні витрати енергії, газу та води;

— описати дії, які допомагають вам економити.

Команда сайту збирає найефективніші способи енергозбереження, а також приклади успішної їх реалізації. Крім того, надає багато корисної інформації, наприклад:

  • досвід запровадження енергозберігальних рішень;
  • перелік підприємств та виробників, які надають товари та послуги в цій сфері;
  • способи фінансування для застосування обраних рішень.

Учасники, які посіли 3 призових місця за підсумками кожного з етапів, отримують призи від партнерів та спонсорів конкурсу.

Лідери рейтингу будуть представлені на головній сторінці сайту.

Переможець конкурсу за підсумками року отримує головний приз — сертифікат на суму 4 тис. грн на покупку вікна REHAU.

У Конкурсі «Найбільш енергоефективний споживач енергоресурсів» визначається переможець кожні 3 місяці зими, весни, осені і літа. Наприклад, початок осіннього конкурсу 1 вересня, а закінчиться він 30 листопада.

А ще, взявши участь у конкурсі з охорони природи, ви можете отримати грант EcoNation у розмірі 10—25 тис. грн, а шляхом благодійного збору вторсировини в парках Києва встановлять пандуси для інвалідів та мам з колясками.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...