• У Києві стартує акція, що допоможе людям з обмеженими можливостями

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Вівторок, 4 жовтня 2016 року

Громадська організація «Друге життя» з 10 по 15 жовтня 2016 року проводить в Києві акцію з благодійного збору вторинної сировини. На ці кошти в парках Києва встановлять пандуси. Таким чином, не витрачаючи кошти, кияни зможуть допомогти людям з обмеженими можливостями та, водночас, поліпшити екологічну ситуацію міста.

Організатори вважають, що популяризація роздільного збору відходів та вторинної переробки ресурсів допоможе виховувати культуру споживання і знизити можливість екологічної катастрофи, викликаної надлишком сміття на звалищах.

Величезна кількість відходів накопичується на сміттєзвалищах поблизу міст та сіл. Купи сміття, розкладаючись, забруднюють водойми та навколишній простір, створюють небезпеку загоряння і виникнення інфекційних захворювань.

Популяризація роздільного збору відходів, які можуть стати сировиною, допоможе сприяти вирішенню проблеми і знизить можливість виникнення екологічної катастрофи, і не тільки.

Те, що ми вважаємо сміттям — приносить доходи. На кошти, які будуть отримані від реалізації всього, що в цей період ви здали в пункти прийому вторсировини, в парках столиці встановлять пандуси для того, щоб полегшити пересування людям з обмеженими фізичними можливостями та матерям з колясками.

Під час акції у приймальні пунктах вторинної сировини ТОВ «Кіевгорвторресури» ви можете здати такі види сировини.

Макулатура:

— газети, книги, журнали;

— картон всіх видів;

— паперові гільзи та втулки.

ПЕТФ:

— ПЕТФ-пляшки всіх кольорів;

— бутель полікарбонатний (кулер);

— поліетиленові флакони та каністри;

— кришки і контрольні кільця від ПЕТФ-пляшок.

Поліетилен:

— 1-я категорія — безбарвний, щільний (термоусадочний);

— 2-я категорія — кольоровий, кремезний, чистий (крім чорного);

— стрейч;

— пластмасові ящики всіх кольорів;

— пластмасові меблі (без металевих деталей).

Алюмінієві банки з-під пива і солодкої води

Склобій:

— бите віконне скло;

— бита скляна тара.

Працівники громадської організації просять школи приєднатися до цієї акції. Для учнів це стане доброю нагодою навчитися робити добро для людей, роздільному збиранню вторсировини та дбайливому ставленню до екологічних проблем країни.

Планується зібрати і відправити на переробку не менш як 100 т відходів. Віддаючи те, що не потрібно нам, ми можемо допомогти людям і, зрештою, собі.

Якщо виникли питання або побажання — телефонуйте за номерами:

  • (044) 38-41-911;
  • (093) 600-08-95.

Не зважаючи на підтримку президента в питаннях роздільного виду сировини, одними законами це питання вирішити не вдасться. У різних місцях України, на Чернігівщині та в Харківській області, жителі самостійно й успішно вирішили цю проблему.

Де розташовані пункти прийому вторсировини можна подивитися на мапі «Великої Епохи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...