• У Львові стартує форум «Велосипед і місто»

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Середа, 28 вересня 2016 року
 

Нині, коли стан екології близький до катастрофічного, дуже важливим аспектом став розвиток велосипедної інфраструктури. На форумі «Місто. Транспорт. Екологія» 30 вересня 2016 року у Львові розглянуть питання, які допоможуть розвитку екологічно чистого транспорту.

Велосипед — саме цей екологічний транспорт стане головним героєм форуму. Учасників заходу чекає конференція і виставка на тему «Вело», а також тестування двоколісного транспорту, повідомляє Львівська торгово-промислова палата.

Розвиток велосипедної інфраструктури і культура вуличного руху розкриють такі зони активності форуму, як:

  • конференція, на якій прозвучать доповіді, зокрема на такі теми, як: «Світовий досвід розвитку велоінфраструктури», «Еко-освіта і еко-практика в бізнес-середовищі»;
  • виставка представників велобізнесу, де крім велосипедів, аксесуарів до них і велопарковок, буде представлено інноваційні персональні засоби пересування;
  • тестування «двоколісного транспорту» в офісних костюмах, а також у спідницях і на підборах.

Учасники матимуть можливість отримати правила дорожнього руху для велосипедистів.

На форум запрошуються як доповідачі, так і учасники. Також серед запрошених очікують і представників міської влади, міжнародних організацій, експертів з питань оптимізації міського простору, підприємців, вело-активістів.

Всіх бажаючих запрошують попередньо зареєструватися.

Адреса: Стрийський парк, 14.

Початок форуму: 10:00.

Зазначимо, що нинішній захід — це другий форум на тему «Велосипед і місто». Торік на цьому форумі піднімалися також теми «зеленого» транспорту, упорядкування парків, установка екопарковок і «розумних зупинок».

В Україні теж стурбовані екологічною проблемою. Так, у столиці намічено облаштувати 600 велодоріжок. А в Голландії, до речі, навіть побудована велосипедна доріжка з сонячних панелей, яка за півроку вже виробила понад 3000 кВт/год електроенергії. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...