ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Цього року в Києві з'явиться сервіс «Яндекс.Таксі»

Велика Епоха

Восени цього року в Києві може з'явитися ще один сервіс замовлення таксі — «Яндекс.Таксі», повідомляє Вiz.liga.

#img_center_nostream#У найближчому майбутньому російський сервіс «Яндекс.Таксі» — дочірня компанія «Яндекса» — може скласти конкуренцію Uber і Uklon, популярним в Україні.

Як повідомили в прес-службі «Яндекс.Таксі», зараз проводиться пошук партнерів — таксопарки та диспетчерські, які б відповідали вимогам до автопарку та наявності офіційного дозволу. І поки терміни запуску проекту невідомі.

Однак за словами власника однієї з київських служб таксі, «Яндекс.Таксі» може почати роботу в Києві вже у вересні: «Терміни виходу на ринок будуть залежати від того, наскільки швидко вони зможуть домовитися з місцевими диспетчерськими службами, щоб отримати доступ до їхнього автопарку. „Яндекс‟ працює тільки через них і безпосередньо, як Uber, з водіями не співпрацює», — каже власник таксомоторної служби.

#img_center_nostream#Як заявив гендиректор «Яндекс.Таксі» Тигран Худавердян, у планах компанії на найближчі кілька років — розвиток сервісу в Росії і СНД. У 2016 році «Яндекс.Таксі» вже з'явився в Єревані та Мінську.

Замовити «Яндекс.Таксі» можна або через інтернет (веб-версія), або за допомогою програми для смартфона. Після цього система знаходить найближчу машину і відправляє замовлення водієві. При цьому замовник може вибрати тип тарифу та окремі характеристики. Відслідковувати пересування очікуваного таксі можна по мапі, а після поїздки поставити водієві оцінку. Таксисти з низьким рейтингом відключаються від системи.

Оплатити поїздку можна як готівкою, так і за допомогою безготівкового розрахунку (банківська карта або «Яндекс.Деньги»).

Раніше «Велика Епоха» розповідала про сервіс «CarOnFly».