• У Києві відкривається художня виставка, що вселяє надію

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Четвер, 28 липня 2016 року

У київській галереї «Митець» з 1 по 9 серпня проходитиме міжнародна художня виставка «The Art of Zhen Shan Ren» (Мистецтво Істини, Доброти, Терпіння). Сюжети картин допомагають пробудити в людях їх добру сторону.

Вічні теми добра і зла як протилежність одне одному — це речі, які нікого не залишають байдужим. За кожною картиною глибокий зміст і бажання вселити надію, щоб ми змогли витримати ту долю, яка нам випала.

40 полотен художників з різних країн США, Канади, Китаю, Тайваню і Японії — це прагнення до краси людської душі, заклик до терпіння та співчуття.

«Виставка дуже зворушує! Ніколи раніше я не бачила і не чула про це, хоча цікавлюся всім: стежу за новими напрямками в суспільстві, в мистецтві, науці, культурі, але про такі справи нічого не відала», — сказала Ірина, відвідувачка виставки «The Art of Zhen Shan Ren» у Харкові (проходила з 8 по 19 червня 2016 р.), викладач економічних наук, на пенсії.

Невигадані герої картин, які відстоюють божественний принцип «Істина Доброта Терпіння», вражають силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю. Багато художників на собі випробували страждання тюремних катувань, пройшли всі жахи переслідування за свої переконання.

«Під час екскурсії я отримала таку енергію, що досі морозом всипає. Мене вразила мужність і сила духу людей, не зламаних під тортурами. Досі не можу заспокоїтися», — сказала студентка Даша на виставці в Харкові.

Виставка проходить у більш ніж 50 країнах і 850 містах світу. В Україні вона експонувалася в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Сімферополі, Рівному, Львові, Вінниці, Харкові, Миколаєві та Запоріжжі.

Вхід вільний.

Адреса: Художня галерея «Митець», м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12.
Режим роботи: з 11:00 до 19:00, щодня (без вихідних).
Контакти:
(044) 234-40-06;
(095) 335-92-62, Олександра Гончаренко.

Відео виставки в Києві 2013 рік:

Ви можете прочитати більше відгуків про цю виставку в статті «Великої Епохи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...