• Наймолодший підприємець заробляє на смітті

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 вересня 2016 року

Ваніс Бакхольц (Vanis Buckholz) — тринадцятирічний бізнесмен із Каліфорнії. У сім років він відкрив підприємство My ReCycler з утилізації сміття і став наймолодшим еко-підприємцем в історії.

У створенні власної справи хлопця підтримали батьки. Коли після шкільних уроків, присвячених Дню Землі, він загорівся зробити свій внесок в екологію, батьки зазначили, що почати слід із себе.

Підприємство хлопчика збирає тонни сміття

Ваніс — активний учасник свого проекту. Ганяючи містом на велосипеді з причепом, хлопець збирає сміття і відвозить його додому для сортування.

На задньому дворі будинку сім'ї Бакхольц стоїть десяток металевих і пластикових контейнерів. Сюди, вносячи свою лепту, приносять відходи сусіди і друзі.

Ваніс розкладає сміття на різні категорії, такі як скло, метал, пластмаса. У міру накопичення вторсировини вантажівка відвозить його на завод із перероблення сміття в Санта-Анну (Santa Ana OC Recycling).

Нині юному підприємцю допомагає ціла команда активістів. Вони, як і Ваніс, їздять по місту на велосипедах з причепами і збирають відходи.

Як повідомляють ЗМІ, за 5 років підприємство My ReCycler зібрало 3,5 тонни сміття.

«Він зробив нас екологічно свідомішими»

Підприємство My ReCycler має свій власний сайт myrecycler.org, а також сторінку у «Фейсбуці».

Численні коментарі на сайті не скупляться на похвалу щодо діяльності юного підприємця.

• «Ми вражені зразковою службою Ваніса та його дисциплінованим підприємницьким духом!».

• «Цей світ потребує більшої кількості таких дітей, як Ваніс, що шукають майбутнє й розуміють важливість збереження чистого навколишнього середовища та допомоги навколишньому середовищу».

• «Він чудовий хлопець і розробив неймовірний бізнес. Він зробив нас екологічно свідомішими...».

Частину зароблених грошей хлопець перераховує фонду благодійної організації Project Hope, яка допомагає врятувати людські життя у всьому світі.

Діяльність Ваніса для багатьох стала джерелом натхнення, а ЗМІ не поскупилися наректи його «маленьким принцом».

Також почитайте про дівчинку https://www.epochtimes.com.ua/dobri-novyny/divchynka-10-rokiv-pryklad-volonteram-122590, яка будує будинки і вирощує їжу для бездомних.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...