• У Харкові розробили біополіетилен для зберігання продуктів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 3 жовтня 2016 року

Українські вчені розробили технологію створення поліетилену з кукурудзяного крохмалю. Пакети, зроблені з такого біополіетилену, дозволяють продуктам довше залишатися свіжими, утилізуються без шкоди для середовища і навіть є їстівними, повідомляє Fakty.

Протягом 15 років команда українських вчених на чолі з Сергієм Тимчуком, співробітником Інституту рослинництва, розробляла харчову плівку на основі кукурудзяного крохмалю.

У Європі технологія створення біоупаковки з крохмалю нині не унікальна. Її виробництво налагоджено у Франції та Німеччині, але для цього потрібен особливий сорт кукурудзи. Щоб бути незалежними від імпортної сировини, українські вчені вирішили піти своїм шляхом і вивести свій сорт. Процес виробництва біоплівки триває всього кілька годин, і для цього не потрібно купувати дороге обладнання.

Отриманий матеріал виправдав всі очікування його творців: він витримує до 2 кг ваги, без залишків розкладається в землі всього за 6 місяців, а поклавши його в окріп, то можна приготувати бульйон.

У пакет, зроблений з такого біоматеріалу, зручно загортати продукти. До того ж, він дозволяє продуктам набагато довше залишатися свіжими. Як кажуть розробники, якщо хліб покласти в такий пакет, то він буде залишатися свіжим до 30 днів.

Єдиний мінус пакета з крохмалю — це його велика собівартість в порівнянні з поліетиленовим. Доки немає заборони на поліетиленові пакети в Україні, промислове виробництво біопакетів — справа майбутнього.

Багато вчених працюють і над створенням біорозкладної упаковки та посуду, щоб зменшити забруднення нашої планети і, можливо, в майбутньому винахід їстівного посуду або такого, яке можна використовувати як добриво, стане нормою для людства.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...