ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Посуд з крохмалю і соломи може замінити пластиковий

Велика Епоха

Українці — учасники програми зеленого підприємництва ClimateLaunchpad — створили одноразовий посуд, який після використання за призначенням можна використовувати як добрива. Це допоможе скоротити забруднення навколишнього простору. Про це повідомляється на сторінці ClimateLaunchpad у «Фейсбуці».

#img_center_nostream#Людство намагається зробити свій побут зручнішим, і для того, щоб не витрачати особистий час на миття посуду, прання речей, придумано одноразовий посуд і поліетиленові пакети. Все це стало невід’ємною частиною нашого побуту, і ми вже не уявляємо, як обходитися без них.

Але за зручність нам доводиться платити забрудненням повітря, водойомів і навколишнього простору.

#img_center_nostream#Українці Віталій і Ольга Коваль створили одноразовий посуд з переробленої соломи та крохмалю. Такий посуд не тільки не забруднює природу, а й служить прекрасним добривом для рослин.

#img_center_nostream#На перший погляд, посуд нагадує пластмасовий: «Це не те, що ви подумали. Це не пластик. Це крохмаль і пшенична солома, перетворені на одноразовий посуд однією з команд ClimateLaunchpad Ukraine. А після використання — це ще і добриво», — пишуть на сторінці Greencubator у «Фейсбуці».

#img_center_nostream#Для того щоб посуд з крохмалю зміг потрапити на ринок, творці спілкуватимуться зі споживачами, шукатимуть ринки збуту і писатимуть бізнес-плани свого стартапу.

Тема безвідходної упаковки хвилює людей нашої планети вже довгий час. Як результат, з'явилися розробки їстівного посуду, який можна замовити в розробника. А студент Ісландської академії мистецтв розробив технологію створення пляшок із порошку червоних водоростей.