• Як можна допомогти хоспісу для людей похилого віку

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 жовтня 2016 року

Волонтери ГО «Допомога» в селі Перемога організували «Хоспіс для людей похилого віку», які потребують підтримки.

Волонтери хоспісу «Допомога» піклуються про літніх людей, які врятовані із зони АТО і не мають родичів. Хоспіс утримується виключно на волонтерських засадах в орендованому будинку і зараз в ньому живе понад 20 осіб, що не мають можливості пересуватися самостійно.

Співробітники намагаються возити своїх підопічних до лікарні, на культурні заходи або просто на прогулянки. Крім опіки над цими похилими людьми-інвалідами, хлопці возять в зону АТО харчі, одяг, взуття, засоби гігієни і надають іншу допомогу людям, які голодують у прифронтовій зоні.

Оскільки продовжувати цю роботу без транспорту немає можливості, хлопці вирішили купити невеликий автобус і збирають кошти на «Спільнокошті». Вони вже підшукали вантажопасажирський автобус марки Mercedes-Benz, який коштує 100 тис. грн.

Завдяки небайдужим людям вже зібрано близько 75 тис. грн.

Щоб зробити свій внесок у підтримку волонтерського хоспісу, потрібно перейти за посиланням, і клікнути «фондувати».

Літнім людям потрібна всіляка підтримка.

«Допомога людям похилого віку — це не тільки покупка ліків, походи в лікарню, пошук житла. Звичайно, це все також потрібно нашим підопічним. Але, в першу чергу — всім необхідна увага. Звичайна розмова, добре слово роблять неймовірні речі. І ці слова потрібні нашим підопічним. Тому в будь-який час ви можете нам зателефонувати, домовитися про зустріч, спекти чогось смачного і відвідати старих у хоспісі. Повірте, ваша увага і небайдужість — найбільше щастя, якого може прагнути самотня людина на схилі років», — пишуть організатори на своєму сайті.

Контакти:

Тел.: (096) 273-30-54;

«Фейсбук»;

Email: ngo.dopomoga@gmail.com.

Раніше «Велика Епоха» розповідала про перукаря, який стриже бездомних людей безкоштовно.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...