ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Через 30 років більшість європейців вироблятимуть власну «зелену» енергію

Велика Епоха

Через 30 років переважна більшість європейців перестануть бути енергетично залежними від держави, а будуть виробляти власну енергію з відновлюваних джерел — сонця, вітру. Про це йдеться в доповіді від CE Delft.

#img_center_nostream#До 2050 року близько 83% родин у Євросоюзі стануть частиною енергетичної системи: вони будуть не тільки споживати, але й виробляти і зберігати енергію. При цьому близько 113 мільйонів людей будуть виробляти власну електрику, повідомляє CleanTechnica.

На жаль, правові перепони, чинні на сьогодні, не дають можливості багатьом виробляти «чисту» енергію у себе вдома. Але прийняття нових законів у цій сфері може істотно змінити ситуацію, що склалася, і допомогти всім зацікавленим прокласти шлях до ефективного переходу на відновлювану енергію.

#img_center_nostream#Як говорить представник природоохоронної організації Friends of the Earth Europe Моллі Уолш, люди можуть змінити енергетичну систему Європи.

А тим часом деякі люди, не чекаючи глобальних змін, вже сьогодні переходять на альтернативні джерела енергії. В Україні вже є можливість замовити або самостійно побудувати для себе енергонезалежний будинок.

Почали зводити цілі селища, і тому місто майбутнього — це вже не казка. У Нідерландах вже практично побудовано селище, що буде повністю автономним: від виробництва їжі до електроенергії і переробки відходів. На всесвітній виставці Ехро-2017 в Астані (Казахстан) будують таке незалежне місто EXPO CITY.